https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Antik

Zahl der Lose: 37

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
cca 1910 Szecessziós tintatartó üvegcsékkel, egyik alján csorba, 21,5x28,5, üvegcsék: 5,5x5,5 cm
1
11432.

cca 1910 Szecessziós tintatartó üvegcsékkel, egyik alján csorba, 21,5x28,5, üvegcsék: 5,5x5,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
EUR
,
26,56
USD
Zahl der Gebote:
3
 
Fém kazettás doboz, tetején rózsákkal és margarétákkal plasztikusan díszített, sarkainál kariatidákkal, karmos talpakon álló, fedelén 1962. MS, gravírozással. Apró kopásokkal. Fedél alatt kettéosztott kazettákkal, 2 kazetta mérete: 7x10x7. Doboz: 14x18x22 cm.
1
11433.

Fém kazettás doboz, tetején rózsákkal és margarétákkal plasztikusan díszített, sarkainál kariatidákkal, karmos talpakon álló, fedelén 1962. MS, gravírozással. Apró kopásokkal. Fedél alatt kettéosztott kazettákkal, 2 kazetta mérete: 7x10x7. Doboz: 14x18x22 cm.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
2 db régi olajág, faragott fa, kissé kopott aranyozással, m: 78,5 cm
1
11434.

2 db régi olajág, faragott fa, kissé kopott aranyozással, m: 78,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Dekoratív márvány posztamens, három darabból álló, sérült, m: 103 cm, felső rész d: 23 cm.
1
11435.

Dekoratív márvány posztamens, három darabból álló, sérült, m: 103 cm, felső rész d: 23 cm.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
EUR
,
125,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1939 The Automobile Association - London Pilota Picnic krómozott, feliratozott fém hamutál.  / Chromed metal ashtray. m: 10 cm
1
11436.

1939 The Automobile Association - London Pilota Picnic krómozott, feliratozott fém hamutál. / Chromed metal ashtray. m: 10 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
EUR
,
87,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst(Ag) talpas ólomkristály váza, jelzett, metszett, apró kopásokkal, m: 30,5 cm
1
11437.

Ezüst(Ag) talpas ólomkristály váza, jelzett, metszett, apró kopásokkal, m: 30,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
EUR
,
34,38
USD
Zahl der Gebote:
4
 
Díszes réz tintatartó, üvegbetét nélkül, jó állapotban, 20x32 cm
1
11438.

Díszes réz tintatartó, üvegbetét nélkül, jó állapotban, 20x32 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst(Ag) nyelű villák és kések, 5 db kés + 2 db villa
1
11439.

Ezüst(Ag) nyelű villák és kések, 5 db kés + 2 db villa

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
6 db talpas ónix pohár készlet. m: 13 cm
1
11440.

6 db talpas ónix pohár készlet. m: 13 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Ezüst(Ag) nyelű kés és villa, 3+3 db, h: 18 és 20 cm
1
11441.

Ezüst(Ag) nyelű kés és villa, 3+3 db, h: 18 és 20 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
EUR
,
13,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ezüst(Ag) nyelű tálaló eszközök, jelzett, 4 db, h: 17 cm
1
11442.

Ezüst(Ag) nyelű tálaló eszközök, jelzett, 4 db, h: 17 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
EUR
,
13,13
USD
Zahl der Gebote:
9
 
Ezüst(Ag) nyelű kés és villa, 6 db (3+3), egyik kés pótolt, h: 23 és 26 cm
1
11443.

Ezüst(Ag) nyelű kés és villa, 6 db (3+3), egyik kés pótolt, h: 23 és 26 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse