Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 630
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2165825
10060
375
Csernek Antal (1881-1935): A Műcsarnok Téli Tárlata karikatúrái. Tus, papír, jelzett jobb alsó sarkában (Csernek A 902), bal felső sarkában: javítva (?) B. (Borsszem) Jankó. Sérült (szakadt, kisebb hiányokkal, hátoldala ragasztott). A lapon többek közt Rippl-Rónai József, Fényes Adolf, Csók István, Márk Lajos, Telcs Ede, Márk Lajos alkotásainak karikatúrái láthatók. Csernek Antal Budapesten és Münchenben folytatott tanulmányokat, majd újságoknál működött illusztrátorként, többek közt a Borsszem Jankónál (1901-1906), így feltehetően az utóbbi lapban meg is jelent az aukciónkon szereplő alkotása. 33,5×41,5 cm 2199787
10061
375
Csillag József (1894-1977): Dinnyevásár. Színezett rézkarc, papír, jelzett, keretben, 18×23 cm 2189618
10062
375
14000
Csohány Kálmán (1925-1980): Dürer emlékére V. (1971). Rézkarc, papír, jelzett és számozott: 2/4 (!). Üvegezett keretben, 29x20 cm 2181246
10063
375
Csók jelzéssel: Női portré. Ceruza, papír, 36×32,5 cm
2193576
10064
375
Csorba Simon László (1943-): Berlini papagáj. Vegyes technika, papír, jelzett és datált (1990), 32,5x24 cm 2193580
10065
375
Csorba Simon László (1943-): Íme, az ember. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül, 32x26 cm 2193574
10066
375
Csorba Simon László (1943-): Körben. Vegyes technika, papír, jelzett és datált (2006.04.08), 29,5x21 cm 2195149
10067
375
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Badacsonyi vizeken, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben. 19×48 cm 2201199
10068
375
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Erzsébet-híd télen. Rézkarc, karton, jelzett, karton széle foltos, 24x32,5 cm 2194734
10069
375
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Budapest. Színes rézkarc, papír, jelzés nélkül, 25×49 cm 2139643
10070
375
5500
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Badacsonyi táj, színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben. 27×40,5 cm
2072713
10071
375
11000
Czibor Ildikó (1969- ): Galaxy pupilla. Akril, farost, jelzett, 70×50 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF