Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 630

Csernek Antal (1881-1935): A Műcsarnok Téli Tárlata karikatúrái. Tus, papír, jelzett jobb alsó sarkában (Csernek A 902), bal felső sarkában: javítva (?) B. (Borsszem) Jankó. Sérült (szakadt, kisebb hiányokkal, hátoldala ragasztott). A lapon többek közt Rippl-Rónai József, Fényes Adolf, Csók István, Márk Lajos, Telcs Ede, Márk Lajos alkotásainak karikatúrái láthatók. Csernek Antal Budapesten és Münchenben folytatott tanulmányokat, majd újságoknál működött illusztrátorként, többek közt a Borsszem Jankónál (1901-1906), így feltehetően az utóbbi lapban meg is jelent az aukciónkon szereplő alkotása. 33,5×41,5 cm
10060.

Rufpreis:
8 000 HUF

Csillag József (1894-1977): Dinnyevásár. Színezett rézkarc, papír, jelzett, keretben, 18×23 cm
10061.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csohány Kálmán (1925-1980): Dürer emlékére V. (1971). Rézkarc, papír, jelzett és számozott: 2/4 (!). Üvegezett keretben, 29x20 cm
10062.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Csók jelzéssel: Női portré. Ceruza, papír, 36×32,5 cm
10063.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csorba Simon László (1943-): Berlini papagáj. Vegyes technika, papír, jelzett és datált (1990), 32,5x24 cm
10064.

Rufpreis:
3 000 HUF

Csorba Simon László (1943-): Íme, az ember. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül, 32x26 cm
10065.

Rufpreis:
3 000 HUF

Csorba Simon László (1943-): Körben. Vegyes technika, papír, jelzett és datált (2006.04.08), 29,5x21 cm
10066.

Rufpreis:
3 000 HUF
11

Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Badacsonyi vizeken,  rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben. 19×48 cm
10067.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
9

Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Erzsébet-híd télen. Rézkarc, karton, jelzett, karton széle foltos, 24x32,5 cm
10068.

Rufpreis:
3 000 HUF

Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Budapest. Színes rézkarc, papír, jelzés nélkül, 25×49 cm
10069.

Rufpreis:
6 000 HUF

Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Badacsonyi táj, színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben. 27×40,5 cm
10070.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Czibor Ildikó (1969- ): Galaxy pupilla. Akril, farost, jelzett, 70×50 cm
10071.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF