Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 630

Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Lány vödörrel, fametszet, papír, jelzett a dúcon, paszpartuban, 20x10 cm
10133.

Rufpreis:
4 000 HUF

Gábri/Gábry Albert (1935-2004): Alföld. Olaj, farost, jelzett. Díszes fa keretben, 17x25 cm.
10134.

Rufpreis:
10 000 HUF

Gábri/Gábry Albert (1935-2004): Alkony. Olaj, karton, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Díszes fa keretben, 25,5x36 cm.
10135.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Gábri/Gábry Albert (1935-2004): Dombos táj. Olaj, farost, jelzett. Fa keretben, 17x23 cm.
10136.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Gábri/Gábry Albert (1935-2004): Vízparton. Olaj, farost, jelzett. Fa keretben, 17,5x24,5 cm.
10137.

Rufpreis:
8 000 HUF

Gacs Gábor (1930-2019): A Nemzeti Dal nyomdai előkészítése 1848 március 15. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 19,5x29 cm
10138.

Rufpreis:
3 000 HUF

Demeczkyné Volf Irma (1874-1957): Virágok. Akvarell, papír, kartonra kasírozva, jelzett és datált (Volf Irma 1892.II.16), 24x18 cm
10139.

Rufpreis:
5 000 HUF

Z. Gách jelzéssel: Vázlatok, vegyes technika, papír, összefűzve, 29×19 cm
10140.

Rufpreis:
6 000 HUF

Dudás Jenő (1900-1991): Erdei tisztás. Rézkarc, papír, jelzett, foltos. Üvegezett keretben, 34×24 cm
10141.

Rufpreis:
2 400 HUF

Gadányi jelzéssel: Női akt. Ceruza, papír, sérült, 61x43 cm
10142.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gedő jelzéssel: Fényár. Vegyes technika, papír, sérült, kartonra kasírozva, keretben, 38x56 cm
10143.

Rufpreis:
4 000 HUF

Mira Gendova (1956-): Akt és állatok. Vegyes technika, papír, sérült. Jelzett és datált (M. Gendova 1993), foltos paszpartuban.29,5x32,5 cm
10144.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF