Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 630

Jelzés nélkül, 2 db mű: Csendélet. Olaj. vászon. Díszes, kissé sérült fa keretben, szakadással, 90x37,5 cm
10565.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Jelzés nélkül: Anya gyermekével. Színes rézkarc, papír, aranyszínű paszpartuban, sérült üvegezett keretben, 34,5x24 cm
10566.

Rufpreis:
5 000 HUF

Jelzés nélkül: Art deco női akt. Szén, papír, felső része papírra kasírozva, bal alsó sarkában kisebb folttal, 28x22,5 cm
10567.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jelzés nélkül: Férfi portré. Olaj, karton- Hátoldalán Völgyessy Ferenc orvos, műgyűjtő címkéjével és bélyegzőjével. Üvegezett, díszes fa keretben. 55x37 cm
10568.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Jelzés nélkül: Expresszív vízparti táj. Olaj. vászon, sérült (kisebb festék hibával), 80x60 cm
10569.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Jelzés nélkül: Rőzsehordó. Olaj, vászon. Kissé sérült fa keretben, 80x50 cm
10570.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Jelzés nélkül: Vitorlás. Olaj, karton, hátoldalán Giergl Henrik Bp. régi címkével. Fa keretben, 30x40 cm
10571.

Rufpreis:
3 000 HUF
30

Jelzés nélkül: Főzés a pusztában. Olaj, fa. 48,5×58 cm
10572.

Rufpreis:
12 000 HUF

Jelzés nélkül: Szentendre. Olaj, farost, hátoldalán szentendrei tulajdonos régebbi feliratával, 35x78 cm
10573.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Jelzés nélkül: Öregúr. Rézkarc, akvatinta, papír, 17x12 cm
10574.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzés nélkül: Bachus. Rézkarc, papír, 20×15 cm
10575.

Rufpreis:
2 800 HUF

Jelzés nélkül: Férfiportré. Olaj, farost, fa keretben, 60×45 cm
10576.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF