Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 630
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2203209
10565
375
26000
Jelzés nélkül, 2 db mű: Csendélet. Olaj. vászon. Díszes, kissé sérült fa keretben, szakadással, 90x37,5 cm
2202194
10566
375
Jelzés nélkül: Anya gyermekével. Színes rézkarc, papír, aranyszínű paszpartuban, sérült üvegezett keretben, 34,5x24 cm
2200738
10567
375
Jelzés nélkül: Art deco női akt. Szén, papír, felső része papírra kasírozva, bal alsó sarkában kisebb folttal, 28x22,5 cm 2200715
10568
375
90000
Jelzés nélkül: Férfi portré. Olaj, karton- Hátoldalán Völgyessy Ferenc orvos, műgyűjtő címkéjével és bélyegzőjével. Üvegezett, díszes fa keretben. 55x37 cm
2199933
10569
375
Jelzés nélkül: Expresszív vízparti táj. Olaj. vászon, sérült (kisebb festék hibával), 80x60 cm 2196636
10570
375
Jelzés nélkül: Rőzsehordó. Olaj, vászon. Kissé sérült fa keretben, 80x50 cm
2196956
10571
375
Jelzés nélkül: Vitorlás. Olaj, karton, hátoldalán Giergl Henrik Bp. régi címkével. Fa keretben, 30x40 cm 2196745
10572
375
Jelzés nélkül: Főzés a pusztában. Olaj, fa. 48,5×58 cm
2195545
10573
375
14000
Jelzés nélkül: Szentendre. Olaj, farost, hátoldalán szentendrei tulajdonos régebbi feliratával, 35x78 cm 2194942
10574
375
Jelzés nélkül: Öregúr. Rézkarc, akvatinta, papír, 17x12 cm 2194922
10575
375
Jelzés nélkül: Bachus. Rézkarc, papír, 20×15 cm
2204819
10576
375
Jelzés nélkül: Férfiportré. Olaj, farost, fa keretben, 60×45 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF