Werbungen Zahl der Lose: 129
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2192387
12645
374
Advertisement
cca 1930-44 vegyes színházi jegy és reklám prospektus tétel (Fővárosi Operett Színház, Szentesi Színház, Gazda Cirkusz szabadjegy stb.), részben sérült. 1997105
12646
374
Advertisement
Vegyes kártyanaptár tétel, főleg modernek, számos érdekes darabbal, benne ismétlődések is
2118025
12647
374
Advertisement
cca 1980 13 reklámos nejlon zacskó, változó állapotban.
2149565
12648
374
Advertisement
cca 1970 PIKO magyar nyelvű, színes, képes modellvasút katalógus.
2147313
12649
374
Advertisement
cca 1950 Vegyes, főleg 1950-es évekbeli nagyrészt magyar és néhány külföldi csokoládépapír, és néhány más jellegű címke, közte Busch Cirkusz 1955-1956 (6 db), kb. 57 db
2152010
12650
374
Advertisement
1909 Rigler József Ede Papírneműgyár Rt. reklámborítékja, 10x15 cm 2154029
12651
374
3800
Advertisement
Stühmer Növénytani képek 2 füzete: Gombák, hiányos, benne 32 db litho gyűjtői kártyával; Gyógynövények, teljes, 48 db litho gyűjtői kártyával. Bp., Stühmer, (Zahler Breuer-ny.) Foltos papírmappákban, kártyák: 11x6 cm, mappák: 27x32 cm 2151843
12652
374
Advertisement
cca 1960 Moskovskaja Vodka, orosz, angol, francia, és spanyol nyelvű reklám prospektus 2153917
12653
374
Advertisement
cca 1940-1970 Kb. 130 db háború utáni cigaretta és szivarka címke, nagyrészt spirálfüzetbe ragasztva, változó állapotban.
2192268
12656
374
Advertisement
Régi Radion egymaga mos! illusztrált reklám zászló formában, papír, 29x22 cm 2192266
12657
374
Advertisement
Régi ABC Hutter szinszappan illusztrált reklám zászló formában, papír, egy helyen a hátoldalán ragasztott, apró szakadásokkal, 29x22 cm 2192379
12658
374
Advertisement
cca 1930-65 össz. 16 db reklám prospektus rádió, televízió és Tungsram témában (Telefunken Regős, Ml koncert zeneszekrény, Kékes televízió, Orion, AEG Rundfunkgeräte, stb.), részben német nyelvű. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF