Budapesti Keksz- és Ostyagyár papír, illusztrált, bonbonos doboz, 14,5x21x5,5 cm + Magyar Édesipar 2db konyakmeggyes papírdoboza, 3x7x13,5 cm, 3,5x10,5x18,5 + Szerencsi Csokoládégyár "Keringő" papírdoboza, sérült állapotban 14x10x3 cm
cca 1930-42 össz. 10 db reklám levelezőlap és boríték tétel (Franck kávé boríték, Braun Testvérek Likőrgyár Rt., Steiner József Keksz-, Tépszter. és Ostyagyár, Schmoll-Past boríték stb.)
cca 1930-1940 Lakos és Székely speciális gépgyár, elektromos, autogén hegesztő és festékszóró berendezésekre öröknaptár, kissé viseltes állapotban, sérült, foltos naptáras kartonlapokkal, 34,5x11,5 cm
Vegyes fém doboz tétel, 4 db, közte 1 db régi Suchard doboz, 2 db régi teás doboz és 1 db modern Unicum Szilvás doboz, változó állapotban, a régiek kopottak, rozsdásak, az egyik fedele sérült, az Unicum Szilvás dobozon horpadás, 17x10x10 cm, 20x16x12 cm, 12x24x13 cm, 19x11 cm