Sárközy György összes verse és kisebb műfordításai. Bp., 1947., Sarló. Kiadói félvászon-kötés, a borító részben elvált a könyvtesttől, de a könyvtest egyben van.
Képes Géza: Só és bors. Epigrammák. Bartha László rajzaival. Bp.,1956., Szépirodalmi. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 3000 példányban. Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus névbejegyzésével.
Vegyes könyvtétel, 2 db Az új idők illemkódexe. Bp., 1930, Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval. Goethe: Faust. I. rész. Ford. és kiadta: Szabó Mihály. Debrecen, 1894., "Csokonai". Második, javított kiadás. Kiadói papírkötés.
Szabó Dezső: Napló és elbeszélések. A címlap Divéky József munkája. Gyoma, 1918., Kner Izidor, 252+4 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, a gerincen kis hiánnyal.
Lőrincz L. László: Az utolsó hvárezmi nyár. Miklósovits László rajzaival. Bp., 1980., Móra. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.