https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Flohmarkt Zahl der Lose: 263
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2147448
11479
373
0
40000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy hímzett hímzett, feliratos falvédő gyűjtemény, össz. 20 db: "Bármerre visz sorsom útja, haza vágyom csendes kis falumba", "Minden piros, fehér rózsát neked vittem, e világon csak neked hittem", "Édes anyám imakönyve", "Rendes asszony gondja, a szép tiszta konyha", "Ahogy én szeretlek, nem szeret úgy senki", "Nem én lettem hűtlen hozzád", "Az egyiknek sikerül, a másiknak nem" stb. Vegyes állapotban, részben foltos, egy sérült, ca. 38x50 és 60x76 cm közötti méretekben
Das Lot is nicht erreichbar
2164093
11480
373
0
4000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Kézi és gépi hímzések + lenvászon terítő, össz. 5 db
Das Lot is nicht erreichbar
2099522
11481
373
0
1600
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Sisley műbőr színházi táska újszerű állapotban 35x29 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1840833
11482
373
0
12000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
"Süli Lajosné női fodrász" feliratú kétoldalas cégér, zománcozott fém, 41×70 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2039538
11483
373
0
1000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Retró alumínium uzsonnás doboz és zseblámpa, nem kipróbált, 16×24 cm, h:16 cm (kopott)
Das Lot is nicht erreichbar
2066842
11484
373
0
5000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Elektromos fém szamovár, jelzés nélkül, m: 42 cm 2181835
11486
373
0
26000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Fából faragott feszület, h. 60 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2181840
11487
373
0
4000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Réz fali tányér gálya vagy csatahajó ábrázolással, d: 33,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2183285
11488
373
0
2000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1970 Triumph Perfekt írógép, eredeti tokjában, kissé kopott/ Typewriter in original box, with some wear 34x33x16cm 2183284
11489
373
0
3000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
"Dohányozni tilos!" - zománcozott fém tábla, sérülésekkel a tetején és az alján a lyukak körül valamint a szélein, hátoldala rozsdás, d: 39 cm 2182639
11490
373
0
1400
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
41 db gyógyszeres üvegcse kupakokkal, karton dobozban 2182731
11491
373
0
1000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Régi szenes vasaló, 22×20×10 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse