Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 332
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1895987
10096
373
Kádár Katalin (1951- ): Fűzfa. Színezett rézkarc, papír. Jelzett. 20x30 cm 2182625
10097
373
Kádár jelzéssel: Hegyvidéki város. Olaj, farost, díszes fa keretben. 40x30 cm 2176661
10098
373
Kádár jelzéssel: Utcarészlet. Tus, papír, sérült, foltos. Üvegezett, kissé sérült keretben, 19,5×28 cm 2156743
10099
373
Kányi jelzéssel: Település várral, akvarell, papír, több szakadással, gyűrődéssel, 29×40 cm
2182571
10100
373
4200
Károly János 950 jelzéssel: Hegyvidéki táj. Akvarell, papír, lap alja foltos, 29x39 cm
2168197
10101
373
Kass János (1927-2010): Szigliget 1984, rézkarc, papír, jelzett a karcon (rajzolta jókedvében 1984. XII. 4 Kass János), lap széle kissé foltos, rézkarc ép. Tudomásunk szerint korábban nem szerepelt aukción. Ritka! 29×39 cm 2168232
10102
373
4800
Kass János (1927-2010): Rózsa. Ofszet, papír, jelzett, datált (1984), Preisich Anikónak dedikált ("nem hervadó, vörös virág, Anikónak"), üveg mögött, 60×43 cm 2182553
10103
373
Katica 1908 jelzéssel: Romantikus táj teliholddal. Olaj, karton, 29,5x44,5 cm 2182619
10104
373
El Kazovszkij nyomán: Kaszások. Olaj, farost. 70x50 cm
2182618
10105
373
El Kazovszkij nyomán: Sárga kaszás. Olaj, farost. 70x50 cm
2177227
10106
373
El Kazovszkij nyomán: Család. Olaj, papír, 30×40 cm
2177154
10107
373
Kernstok jelzéssel: Folyópart. Akvarell, papír, lap sarkaiban ragasztás maradványaival, 30,5x43 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF