Imre Gábor (1890-1976) ~1930-1940. "M. Kir. Zrínyi Miklós 7. Honvéd Gy. Ezred (Magyar Királyi Zrínyi Miklós 7. Honvéd Gyalogezred) - Kecskemét" egyoldalas Br plakett (60mm) T:2- ph.
1941. "Délvidéki Emlékérem" cink emlékérem mellszalaggal. Szign.: BERÁN L. + 1939-1942. Fém katonai emlék gyűrű a világháborúból magyar címerrel és évszámmal T:2 Hungary 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary" zinc medal ribbon. Sign.:BERÁN L. + 1939-1942. Metal military memorial ring from the World War with Hungarian coat of arms and year C:XF NMK 429.
Debreczeny Tivadar (1890-1976) 1942. "Magyar Királyi Debreceni VI. Honvéd Hadtest Parancsnokság / Kegyeleti Stafétaverseny II. díj 1942.X.6." Br díjérem (44mm) T:2 karc
1957. "Kiváló Szolgálatért Érdemérem" aranyozott, zománcozott, mellszalagon T:1 1957. Hungary "Distinguished Service Medal" golded, enamelled, with ribbon, in original case C:UNC NMK.: 614
1979. "Fegyverbarátságért Érdemérem" arany, ezüst és bronz fokozata, zománcozott, aranyozott, ezüstözött és bronz kitüntetések T:1 Hungary 1979. "Medal for Weapon Friendship" Golden, Silver and Bronze Grade" enamelled, gold plated, silver plated and bronze decorations C:UNC
1992. "Határőrségi Szolgálati Jel 20 év után" hátlapon jelzett Ag kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, dísztokban T:1- kis karc, patina Hungary 1992. "Border Guard Badge for 20 Years of Service" hallmarked Ag decoration on ribbon, with miniature on miniature ribbon, in original case C:AU slightly scratched, patina NMK 763