Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 435

Tóth B László (1906-1981): Kilátás a túlsó partra. Gouache, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×31 cm
10304.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

10305.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Törei L (?) 1947 jelzéssel: Pecázó gyerekek. Akvarellel színezett litográfia, papír, ca. 25x19 cm
10306.

Rufpreis:
2 000 HUF

10307.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Anna Török 1846 jelzéssel: Szarvas, grafit, papír, foltos, papírra kasírozva, 21x25,5 cm
10308.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sophine Török 1846 jelzéssel: Tóparton. Tus, papír, foltos, papírra kasírozva, 20x26 cm
10309.

Rufpreis:
3 000 HUF

Turmayer jelzéssel: Őszi táj. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 31x23,5 cm
10310.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1910 TT jelzéssel: Az ifjak álma. Tus, papír, üvegezett keretben, 17×11 cm
10311.

Rufpreis:
3 000 HUF

10312.

Rufpreis:
12 000 HUF

Újházy jelzéssel: Csendélet. Olaj, karton, sérült, keretben, 30x40 cm
10313.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10314.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Varga Nándor Lajos (1895-1978): Portré. Rézkarc, papír, jelzett.15x11 cm
10315.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF