Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 435
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1924777
10304
371
11000
Tóth B László (1906-1981): Kilátás a túlsó partra. Gouache, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×31 cm 2163885
10305
371
2137279
10306
371
Törei L (?) 1947 jelzéssel: Pecázó gyerekek. Akvarellel színezett litográfia, papír, ca. 25x19 cm
2145564
10307
371
4200
2145386
10308
371
Anna Török 1846 jelzéssel: Szarvas, grafit, papír, foltos, papírra kasírozva, 21x25,5 cm
2165552
10309
371
Sophine Török 1846 jelzéssel: Tóparton. Tus, papír, foltos, papírra kasírozva, 20x26 cm 2162371
10310
371
Turmayer jelzéssel: Őszi táj. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 31x23,5 cm
1586513
10311
371
cca 1910 TT jelzéssel: Az ifjak álma. Tus, papír, üvegezett keretben, 17×11 cm
1394482
10312
371
2131063
10313
371
15000
Újházy jelzéssel: Csendélet. Olaj, karton, sérült, keretben, 30x40 cm
2163897
10314
371
4600
2127198
10315
371
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Portré. Rézkarc, papír, jelzett.15x11 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF