Katona Béla: Magyarország közgazdasága. Közgazdasági évkönyv 1940 évről. Bp.,(1941), Gergely R., 610 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé fakó gerinccel, jó állapotban.
Sombart Werner: A szocializmus és a szociális mozgalom. Fordította: Vezsenyi Béla. Társadalomtudományi könyvtár. Bp., 1908, Grill. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés.
Közgazdasági enciklopedia. 1-3. köt. Szerk.: Szterényi József. Bp.,(1929) ,Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítókkal, az I. kötet borítója foltos, a I. kötetben a 3-4. oldal, és az előszó lapja kissé sérült, részben kissé összeragadtak, de a szöveg olvasható, a II. kötetben a szennylapok sérültek, az elülső szennylap kijár, a III. kötetben a hátsó szennylap hiányzik. Négy kötetben teljes.
Dr. Weszely Ödön: A modern pedagógia útjain. Tanulmányok. Bp.,1909, Franklin, VIII+2+442+2 p. Első kiadás. Átkötött félbőr-kötés, festett lapélekkel, kopott, foltos borítóval, intézményi bélyegzővel.
Vegyes angol nyelvtan könyvek, 4 db: Dr. Magyar László: Játszva angolul. Korda Nyelvkönyvek. Bp.,1991, Korda.; Karton-nyelvtanok. Angol nyelven. Szerk.: Dr. Rózsa Dezső. Np., 1934, Kir. M. Egyetemi Nyomda.; Angol kisokos. Nyelvtani összefoglaló. Összeáll.: Baranyay Márta. Bp.,1992, Animus.; "Puska helyett" Angol nyelvtani segédkönyv tanulóknak. Bp., é.n., Progresprint.; Kiadói papírkötés, változó állapotban.