Landkarten

Zahl der Lose: 94

Österreich Touring 1:250.000 mit Europa 1:3.500.000, kiadja: Freytag&Berndt, 143p
12713.

Rufpreis:
1 400 HUF

1969/1970 Franciaország térképsorozat, Shell kiadás, tokban, egy térkép hiányzik, összesen 16 db
12714.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kubát bemutató térképek (főként várostérképek), 13 db
12715.

Rufpreis:
4 000 HUF

Itinerarium Belgicum. Alphen aan den Rijn,é.n.,Drukkerij Vis-Offset, 13 p.+22 színes, kétoldalas térkép. Holland és latin nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. Facsimile kiadás.
12716.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

cca 1980 2 db Lufhansa járattérkép, Európa- és világtérkép
12717.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1930 A Bükk-hegység, Kirándulók térképe 7. sz., kiadja: M. Kir. Állami Térképészet, 88×66 cm, néhány kevés apró szakadással
12718.

Rufpreis:
4 000 HUF

1934 Budai-hegyek, kirándulók térképe 1 sz., M. Kir. Állami Térképészet, egy kisebb szakadásokkal, 93x62 cm
12719.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1930 Pilis Hegység, Kirándulók térképe, 2. szám, kiadja: Magyar Királyi Állami Térképészet, 68x76 cm, borító foltos, máskülönben jó állapotban
12720.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1930 Pilis Hegység télisport térképe, Kirándulók térképe, 2/a szám, kiadja: Magyar Királyi Állami Térképészet, 68x76 cm, jó állapotban
12721.

Rufpreis:
4 000 HUF

Memoriale sulla questione della Bessarabia e della Bucovina settentrionale. Bukarest, 1940, Accademia romena. Vitairat Besszarábia és Észak-Bukovina szovjet megszállásáról, Besszarábia és Észak-Bukovina néprajzi térképével. Tűzött papírkötésben
12722.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vegyes térkép tétel, össz. 4 db: Gimnázium és főiskolák 1766-ban, 23x29,5. A Temesi Bánság északnyugati sarka, a XV. sz. végén, a XVIII. sz. végén, 23,5×32,5 cm. Pécs, Szekszárd, Mohács környéke, a XV. sz. végén, a XVIII. sz. végén, 15×23 cm. Buda-Pest környéke, a XV. sz. végén, a XVIII. sz. végén, 15x23 cm. M. kir. Állami Térképészet, kivágva, enyhén foltos
12723.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vegyes térkép tétel, össz. 4 db: Erdélyi fejedelmi birtokok a XVII. század közepén, 17,5x23,5 cm, foltos, hajtásnyommal. Török hadjáratok Erdélyi területen 1658-1662, 18,5x27,5 cm, foltos, hajtásnyommal. Az erdélyi határőrvidék a XVIII. század végén, 12,5x17 cm. A katonai határőrvidék a XVIII. század elején és végén, foltos, kivágva, lapméret: 14,5x23 cm. M. kir. Állami Térképészet.
12724.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF