Flohmarkt Zahl der Lose: 305
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2153337
11722
370
Flea Market
Sobranie Elegance cigaretta, eredeti bontatlan csomagolásában, 100 g 2154757
11723
370
Flea Market
Iparművész vörösréz karperec, d: 6 cm 2154769
11724
370
Flea Market
Fűzött gyöngy nyaklánc, h: 36 cm
2154778
11725
370
Flea Market
3 db Heiko töltőtoll, jó állapotban, h: 13 cm 2153332
11726
370
Flea Market
Ronson fém öngyújtó, jelzett, kis kopásnyomokkal, 6×3,5 cm 2107771
11727
370
Flea Market
Állami Népi Együttes német nyelvű réz nyomódúc. 13 cm
2152503
11728
370
Flea Market
cca 1930-40 össz. 3 db használatlan, retró kis méretű teli festék papír csomagolásban, különféle illusztrációkkal: 2 db Gallus ruhafesték, Kristály Vegyiüzem, Pécs. 1 db Brauns féle Ostara.papir, márványpapir és levonóskép 10 husvéti tojás részére. 2152493
11729
370
Flea Market
cca 1947-60 össz. 3 db használatlan, retró kis méretű teli borotvapenge papír doboz, különféle illusztrációkkal: 5 éves terv, bontatlan, fóliás csomagolásban. Szabadság szobor, bontatlan, fóliás csomagolásban és Vitéz, enyhén kopott. 2058561
11730
370
Flea Market
Retró pohárjelölő, festett kopott, 21 db
2131974
11731
370
Flea Market
Dekoratív, nagyméretű zöld és kisebb színtelen kövekkel kirakott fém bizsu szett: nyaklánc, karkötő és fülbevaló pár.
2155990
11732
370
Flea Market
Rotring ceruzabél, 10 doboz, dobozonként 12 db; 0,3 H
2155973
11733
370
Flea Market
Rotring ceruzabél, 10 doboz, dobozonként 12 db; 0,3 B Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF