Flohmarkt

Zahl der Lose: 305

Sobranie Elegance cigaretta, eredeti bontatlan csomagolásában, 100 g
11722.

Rufpreis:
800 HUF

Iparművész vörösréz karperec, d: 6 cm
11723.

Rufpreis:
800 HUF
14

Fűzött gyöngy nyaklánc, h: 36 cm
11724.

Rufpreis:
1 000 HUF

3 db Heiko töltőtoll, jó állapotban, h: 13 cm
11725.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ronson fém öngyújtó, jelzett, kis kopásnyomokkal, 6×3,5 cm
11726.

Rufpreis:
1 800 HUF

Állami Népi Együttes német nyelvű réz nyomódúc. 13 cm
11727.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1930-40 össz. 3 db használatlan, retró kis méretű teli festék papír csomagolásban, különféle illusztrációkkal: 2 db Gallus ruhafesték, Kristály Vegyiüzem, Pécs. 1 db Brauns féle Ostara.papir, márványpapir és levonóskép 10 husvéti tojás részére.
11728.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1947-60 össz. 3 db használatlan, retró kis méretű teli borotvapenge papír doboz, különféle illusztrációkkal: 5 éves terv, bontatlan, fóliás csomagolásban. Szabadság szobor, bontatlan, fóliás csomagolásban és Vitéz, enyhén kopott.
11729.

Rufpreis:
1 000 HUF

Retró pohárjelölő, festett kopott,  21 db
11730.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dekoratív, nagyméretű zöld és kisebb színtelen kövekkel kirakott fém bizsu szett: nyaklánc, karkötő és fülbevaló pár.
11731.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Rotring ceruzabél, 10 doboz, dobozonként 12 db; 0,3 H
11732.

Rufpreis:
1 000 HUF

Rotring ceruzabél, 10 doboz, dobozonként 12 db; 0,3 B
11733.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF