Flohmarkt Zahl der Lose: 305
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2152571
11542
370
Flea Market
Lakkozott, festett keleti fa dobozka 2 db, váza 8,5; 12,5; 16 cm 2152075
11543
370
3200
Flea Market
11 db mese diafilm + 3 db egyéb és doboz 2152382
11544
370
Flea Market
Réz, üveg csillár, lámpa maratott üveg búrával, 2 db led izzóval. Jó állapotban m: 70 cm, d: 37 cm 2152383
11545
370
Flea Market
Szaru és műanyag gyűrű tartó 20x13 cm
2152385
11546
370
Flea Market
Bőrdíszműves doboz. Dombornyomott, festett, kis kopásokkal 12,5x20x6 cm
2153319
11547
370
Flea Market
2x6 db bontatlan boros pohár eredeti dobozában 2154169
11548
370
Flea Market
cca 1930-40 össz. 10 db fém sarkantyú, kengyel és lószerszám 2154694
11549
370
Flea Market
4 db véső fa nyéllel, rozsdás, h: 21 és 30 cm közötti méretben 2154714
11550
370
Flea Market
1954 dupla manométer finom mérésekhez (Doppelmanometer für Feinmessungen), NDK gyártmány (MAW, VEB Messgeräte- und Armaturenwerk Karl Marx), eredeti fa dobozban, gyári MEO papírjával német és orosz nyelven, enyhén kopott, nem kipróbált, d: 15 cm, h: 28 cm
2154636
11551
370
Flea Market
Fejen hordható nagyító, iker led világítással, többféle nagyítással (1,8x, 2,3x vagy 4,8x ), jó állapotban, eredeti dobozában, működik 2158291
11552
370
Flea Market
1984. Ramovill hőpárna, eredeti dobozában, jótállási jeggyel, német nyelvű garancialevéllel, nem kipróbált, doboza sérült 41x32 cm
2158167
11553
370
Flea Market
E. Flim Lemez retró diavetítő, jelzett, állítható lencsével, eredeti dobozában, kipróbálatlan, 16x27 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF