Flohmarkt

Zahl der Lose: 305

Lakkozott, festett keleti fa dobozka 2 db, váza 8,5; 12,5; 16 cm
11542.

Rufpreis:
3 000 HUF

11 db mese diafilm + 3 db egyéb és doboz
11543.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Réz, üveg csillár, lámpa maratott üveg búrával, 2 db led izzóval. Jó állapotban m: 70 cm, d: 37 cm
11544.

Rufpreis:
1 000 HUF
14

Szaru és műanyag gyűrű tartó 20x13 cm
11545.

Rufpreis:
2 000 HUF

11546.

Rufpreis:
2 000 HUF

2x6 db bontatlan boros pohár eredeti dobozában
11547.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1930-40 össz. 10 db fém sarkantyú, kengyel és lószerszám
11548.

Rufpreis:
2 400 HUF

4 db véső fa nyéllel, rozsdás, h: 21 és 30 cm közötti méretben
11549.

Rufpreis:
1 600 HUF

1954 dupla manométer finom mérésekhez (Doppelmanometer für Feinmessungen), NDK gyártmány (MAW, VEB Messgeräte- und Armaturenwerk Karl Marx), eredeti fa dobozban, gyári MEO papírjával német és orosz nyelven, enyhén kopott, nem kipróbált, d: 15 cm, h: 28 cm
11550.

Rufpreis:
8 000 HUF

Fejen hordható nagyító, iker led világítással, többféle nagyítással (1,8x, 2,3x vagy 4,8x ), jó állapotban, eredeti dobozában, működik
11551.

Rufpreis:
2 800 HUF

1984. Ramovill hőpárna, eredeti dobozában, jótállási jeggyel, német nyelvű garancialevéllel, nem kipróbált, doboza sérült 41x32 cm
11552.

Rufpreis:
1 400 HUF

E. Flim Lemez retró diavetítő, jelzett, állítható lencsével, eredeti dobozában, kipróbálatlan, 16x27 cm
11553.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF