Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 345
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2132736
30618
369
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) 1932. "BUDAPEST SZÉKESFŐVÁROS KAZINCZY ÉRME / A MAGYAR SZÉPIRODALOM KIVÁLÓ MŰVELŐINEK" kétoldalas Br plakett (72mm) T:1 2139437
30619
369
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) 1934. "Luther Márton" kétoldalas aranyozott Br emlékérem. "D LUTHER MÁRTON BIBLIAFORDÍTÁSA NÉGYSZÁZ ÉVES 1534-1934 / MINDEN NÉPNEK A MAGA NYELVÉN - JÁNOS JEL XIV:6" (40,5mm) T:2 2139386
30620
369
Numismatik
Berán Nándor (1889-1965) 1936. "Miskolci Hét" Br díjérem. Szign.: Szabó S (39mm) T:2 2139420
30621
369
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) 1937. "Magyar Evezős Szövetség" jelzett Ag díjérem "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel, hátoldalon "Nyolcas I. Bpest 1938. VII. 30-31." gravírozással (19,39g/35mm) T:1-,2 2139361
30622
369
3800
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) / Iván István (1905-1968) 1943. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország Kormányzója / Születésének 75. Évfordulójára - 1943. június 18" bronzozott hadifém emlékérem (50mm) T:2- foltos 2121150
30623
369
Numismatik
Berán Lajos (1883-1943) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós és felesége / Kenderes 1993. szeptember 4." jelzett Ag emlékérem (32,90g/0.925/40mm) műanyag tokban tanúsítvánnyal T:1 (PP) kis patina 2055524
30624
369
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós és Neje Temetése III." ezüstözött Br emlékérem díszdobozban tanúsítvánnyal (40mm) T:1-
2139495
30625
369
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) DN "Bercsényi-Tüzérek / Bercsényi Miklós gróf" aranyozott Br emlékérem (45mm) T:1- 2139510
30626
369
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) DN "Hóman Bálint Emlékérem - Magyar Népoktatásért" Br emlékérem (46mm) T:1- 2143751
30627
369
Numismatik
Bogár Lívia (1957-) 1982. "Éremgyűjtők Csoportja Keszthely / Balatoni Íróhét 1932. IX. 9-11." ezüstpatinázott Br emlékérem (42,5mm) T:1
2080562
30628
369
Numismatik
2094208
30629
369
Numismatik
Bogár Lívia (1957-) 1984. "Kecskemét / Állami Pénzverő Borsodnádasd-Budapest-Tápiószele" aranyozott, ezüstözött fém emlékérem (39mm) műanyag tokban T:PP
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF