Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 410
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2111673
10396
367
Jelzés nélkül: Szerelem IV.. Olaj, vászon, keretben, 60×55 cm 2097257
10397
367
Jelzés nélkül: Bazsarózsás csendélet. Olaj, karton, üvegezett keretben, 80×60 cm 1990663
10398
367
3200
Jelzés nélkül: Kádár János portréja. Ceruza, papír. 20x14 cm. Üvegezett keretben 1809650
10399
367
Jelzés nélkül: Mughal stílusú indiai falikép, vegyes technika, selyem, üvegezett fa keretben, 28,5×21,5 cm
2109228
10400
367
Jelzés nélkül: Divattervek, vegyes technika, papír, 61x42 cm 1642406
10401
367
Jelzés nélkül: Vágtató lovaskocsi. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 21×30 cm
1887624
10402
367
14000
1168844
10403
367
1884512
10404
367
Jelzés nélkül: Gyermek rajz. Ceruza, papír. 20x30 cm Üvegezett keretben 1860811
10405
367
30000
cca 1860 Jelzés nélkül: Kék köpenyes lány. Pasztell, papír, szakadással, üvegezett keretben, 47×37 cm
1979047
10406
367
Jelzés nélkül: Tóparti falucska. Olaj, falemez, keretben, 50×90 cm
1951172
10407
367
Jelzés nélkül: Székely női arc és ház. Monotípia, papír, üvegezett keretben, 41×61 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF