Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 410
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2094263
10144
367
Kádár jelzéssel: Fasor. Olaj, farost, hibás keretben, 40×50 cm 2126256
10145
367
Kass János (1927-2010): Séta. Ofszet, papír, jelzett, datált (1989), kopott, lap alja sérül, 28×20 cm 2073188
10146
367
Katona jelzéssel: Vízparti erdő. Olaj, farost (besötétedett), 57×80 cm
2093799
10147
367
Katona jelzéssel: Alpesi táj. Olaj, farost, 30×40 cm
2125894
10148
367
El Kazovszkij jelzéssel: Csendélet. Akvarell, ceruza, papír, paszpartuban, 27x19 2111067
10149
367
El Kazovszkij jelzéssel: Vajköpülő Akvarell, papír. 28x27 cm paszpartuban 2018121
10150
367
Kerényi jelzéssel: Ház a dombtetőn. Olaj, vászon, keretben, 42×54 cm
2130015
10151
367
Keserü jelzéssel: Női portré. Pasztell, papír, 59,5x42,5 cm
2126886
10152
367
Kiss D- Mária (1936-): Gyilkos tó. Litográfia, papír, szélén apró szakadásokkal, 38x26,5 cm 1346163
10153
367
2124137
10154
367
2124567
10155
367
Kóbor Henrik (1885-1964): Muskátlis udvar. Olaj, vászon. Jelzés nélkül, fa keretben, 60x50 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF