Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 410
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2125927
10336
367
Olvashatatlan jelzéssel: Balerina. Olaj, vászon, fa keretben, 80x60 2126866
10337
367
Olvashatatlan jelzéssel: Férfi portré mitológiai jelenettel. Vegyes technika, karton, 35x25 cm
2129655
10338
367
Olvashatatlan jelzéssel: Venedig (Velence madártávlatból), színes fametszet, papír, üvegezett fa keretben, 22,5x35,5 cm 2110972
10339
367
Olvashatatlan jelzéssel: Szarvas. Olaj, vászon. Jelzett. 71x50 cm
1934090
10340
367
2109472
10341
367
Ismeretlen naiv festő: Sátoros cigányok.Jelzés nélkül Olaj, vászon. 49x68 cm Keretben. 2109401
10342
367
Olvashatatlan jelzéssel: Téli táj. Olaj, vászon, jelzett. 40x60 cm Keretben 2126754
10343
367
Olvashatatlan jelzéssel: Tél. Fametszet, papír, szélén szakadásokkal, számozott (2/10). 16,5×25,5 cm
2130365
10344
367
Olvashatatlan jelzéssel: Táj. Pasztell, papír. 25x36 cm 2126687
10345
367
Olvashatatlan jelzéssel: Erotikus női portré. Ceruza, papír, kartonra kasírozva, fa keretben, 29,5x21 cm 2109398
10346
367
2126761
10347
367
Olvashatatlan jelzéssel: Folyóparti táj csónakokkal és női alakkal. Olaj, fa, sérült, 13×18 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF