Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 410

Somogyi János (angyalföldi) (1928-2010): Teliholdas este. Olaj, farost, 50x70 cm
10252.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Somogyi-Soma László (1927-2004): Tél. Olaj, farost, jelzett, datált (85), keretben, 60×80 cm
10253.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Somogyi-Soma László (1927-2004): Festők virága. Olaj, farost, jelzett, keretben, 80×60 cm
10254.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

1992 Otto Spalinger (1935-) svájci grafikus kiállítási plakátja, színes szitanyomat, papír, jelzett, 59x31 cm.
10255.

Rufpreis:
1 200 HUF

K. Spányi jelzéssel: Tanya. Olaj, fa, 47,5x64 cm
10256.

Rufpreis:
8 000 HUF
42

Deák István jelzéssel: Falusi asszonyok. Olaj, vászon, fa keretben, 60x50
10257.

Rufpreis:
10 000 HUF

Sostarics Lajos (1896-1968): Kiscelli kastély. Akvarell, papír, jelzés nélkül, kartonra ragasztva, 23,5×18,5 cm
10258.

Rufpreis:
8 000 HUF
10

10259.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10260.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

10261.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10262.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Szabó György (1927-2017): Virágcsendélet órával. Akvarell, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 39×23 cm
10263.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF