Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 410

Horváth J. jelzéssel: Csendélet virágokkal. Olaj, vászon, fa keretben, 60x80
10120.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
10

Hornyánszky Gyula (1924-1995): Férfi aktok. Ceruza, papír, sérült, szakadásokkal ,30x43 cm
10121.

Rufpreis:
2 000 HUF

Horváth László (?-): Zsombékos. Olaj, farost, sérült keretben,  20×24 cm
10122.

Rufpreis:
6 000 HUF

Igmándy-Schranz Emil (1906-1987): A túlsó parton még esik. Gouache, papír, jelzett, üvegezett keretben, 28×40 cm
10123.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Illés Krisztina (1969- ): Hóesés. Akril, vászon, jelzett, 25×20 cm
10124.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Ilosvai Varga jelzéssel: Kert. Vegyes technika, papír, sarkaiban  és szélein ragasztással, kisebb szakadásokkal 31,5x45 cm
10125.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ilosvai jelzéssel: Szentendre. Akvarell, papír. 34x24 cm  keretben
10126.

Rufpreis:
6 000 HUF

Imre István (1918 - 1983): Interieur (Kislány babával, háttérben a Hősök tere). Színezett rézkarc, papír, üvegezett fa keretben, alján enyhén foltos, 31,5×41,5 cm
10127.

Rufpreis:
5 000 HUF

Iván Szilárd (1912-1988): Táj, rézkarc, jelzett, üvegezett keretben, 19,5×27,5 cm
10128.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jakovits jelzéssel: Szimbólumok (kétoldalas mű). Vegyes technika, papír, 61x86 cm
10129.

Rufpreis:
8 000 HUF

Jeges jelzéssel: Lábak. Akvarell, papír, 33x45 cm
10130.

Rufpreis:
3 000 HUF

Josefa jelzéssel: Szicília, vegyes technika, papír, 16x12 cm
10131.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF