Juwelen Zahl der Lose: 237
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2119483
19120
366
Jewellery
Ezüst(Ag) fehér kövekkel díszített ovális gyűrű, jelzett, méret: 54, bruttó: 4,6 g 2119487
19121
366
Jewellery
Ezüst(Ag) áttört apró köves gyűrű, jelzett, méret: 53, bruttó: 1,9 g
2119490
19122
366
Jewellery
Ezüst(Ag) kilencköves gyűrű, jelzett, méret: 51, bruttó: 2,5 g
2119493
19123
366
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) dupla szemes nyaklánc, jelzett, h: 55 cm, nettó: 7 g 2119496
19124
366
Jewellery
Ezüst(Ag) fantáziaszemes nyaklánc, jelzett, h: 41,5 cm, nettó: 3,6 g 2119499
19125
366
Jewellery
Ezüst(Ag) háromköves gyűrű, jelzett, méret: 53, bruttó: 4,6 g 2119503
19126
366
Jewellery
Ezüst(Ag) négyszálas áttört gyűrű, jelzett, méret: 58, nettó: 3,2 g
2119511
19127
366
Jewellery
Ezüst(Ag) csavart gyűrű, jelzett, méret: 55, nettó: 1,6 g
2119512
19128
366
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) dupla szemes lapos nyaklánc, jelzett, h: 45 cm, nettó: 7 g 2119517
19129
366
Jewellery
Ezüst(Ag) virágmintás hamutálka, jelzett, d: 8 cm, nettó: 42,7 g
2119565
19130
366
Jewellery
Ezüst(Ag) tétel, 3 db, sérültek, jelzéssel és jelzés nélkül, bruttó: 11,1 g 2119215
19131
366
Jewellery
Ezüst(Ag) leveles, csavarós fülbevalópár, jelzett, 2×1,8 cm, nettó: 3,2 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF