Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 189

15108.

Rufpreis:
2 800 HUF

Márkosfalvi Orbán István: Marosvásárhely földrajza. Sárospatak, 1943, Kisfaludy László. Papírkötésben, foltos borítóval.
15109.

Rufpreis:
2 400 HUF

Lányi Sarolta: Őszi kert. Bp., 1956, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. A szerző által dedikált.
15110.

Rufpreis:
1 400 HUF

Magyarország képekben. Honismertető album I-II. kötet. Szerk.: Nagy Miklós. Benne a kísérő tanulmány füzet: Lukácsy Sándor: A Honismertető albumról és szerkesztőjéről, Nagy Miklósról. Bp., 1989, Minerva-Helikon, 392+384 p. Kiadói félvászon-kötésben, kiadói kissé sérült műanyag védőfóliában, lapéleken kis foltokkal. 1870-es reprint kiadás.
15111.

Rufpreis:
3 000 HUF

15112.

Rufpreis:
3 000 HUF

Beszélő házak. Szerk.: Hatvany Lajos. Gink Károly fekete-fehér fotóival. Bp., 1957, Bibliotheca. Kiadói kopott félvászon kötés.
15113.

Rufpreis:
1 400 HUF

Stein Aurél: Ősi ösvényeken Ázsiában I-II. köt. Három kutató utam Ázsia szívében és Kína északnyugati tájain. Ford.: Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Franklin, XV+136;137-247 p+ 1 kihajtható térkép. Fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a borítón és a gerincen kopásnyomokkal, néhány képtáblán gyűrődéssel.
15114.

Rufpreis:
2 800 HUF

15502.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szendrey István-Nyakas Miklós: Derecske története. Debrecen, 1980, Derecskei Nagyközségi Tanács.  Kiadói papírkötésben, a külső boríték kissé foltos, egyébként jó állapotban.
15504.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Gyenesdiás Nagyközség Monográfiája. II. Gyenesdiás természeti képe. Szerk.: Dr. Szabó István.  Gyenesdiás, 2008, Gyenesdiás Nagyközség Önkormányzata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
15505.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

15507.

Rufpreis:
800 HUF

Timaffy László: Szigetköz. Bp.,1980, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.   A szerző, Timaffy László (1916-2002) által dedikált.
15510.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF