Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 122
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2086840
16672
366
200
Books: Architecture, Art
Treasures of Venice. Paintings from the Museum of Fine Arts Budapest. Szerk.: George Keyes, Barkóczi István, Satkowski Jane. Garass Klára, George Keyes, és Philip Sohm tanulmányaival. Minneapolis,1996,The Minneapolis Institute of Arts. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 2118877
16673
366
Books: Architecture, Art
Gerevich Tibor: Magyarország románkori emlékei. Magyarország művészeti emlékei. I. köt. Bp., 1938, Műemlékek Orsz. Biz. Kiadói félbőr sorozat-kötésben, kopott, foltos borítóval.
2117720
16674
366
Books: Architecture, Art
Matzon Ákos: Net. Szeged, é.n., Kossuth, Kiadói kartonált papírkötésben, angol, német és magyar nyelven
1995325
16675
366
Books: Architecture, Art
Bodonyi Ferenc: Élő vonalak. Tollrajzok. Bp., [2013], szerzői. Papírkötésben, jó állapotban.
2116342
16676
366
Books: Architecture, Art
Philipp Clarisse: Czóbel. Bp., 1970, Corvina. Kiadói egészvászon kötés papír védőborítóval.
2116341
16677
366
Books: Architecture, Art
Bodnár Éva: Markó. Id. Markó Károly (1791-1860). Bp., 1980, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés papír védőborítóval.
2116340
16678
366
Books: Architecture, Art
Kokas Ignác. Szerk: Bereczky Lóránd, Horváth György. Bp., Magyar Festészetért Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés papír védőborítóban.
2116337
16679
366
Books: Architecture, Art
Szilágyi István: Kálváriák. Építészeti hagyományok. Bp., 1980, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés.
2118070
16680
366
Books: Architecture, Art
3 db könyv - Kokoschka, Oskar: Életem. Bp., 1974, Gondolat. + Bori Imre - Körner Éva: Kassák irodalma és festészete. Bp., 1988, Magvető Könyvkiadó. + Barátom, Vasarely. Catherine Millet beszélgetései Denise Renével. Kötetenként változó kötésben és állapotban. 2116343
16681
366
Books: Architecture, Art
Thaler Tamás-Kerny Terézia: Középkori templomaink. Barangolás a Börzsönytől a Zemplénig. Bp., 2007, Anno. Kiadói kartonált papírkötés. 2120162
16682
366
Books: Architecture, Art
3 db művészeti könyv. Balogh Ferenc: Debreczeni László, Bukarest, 1983, Kriterion, kartonált vászonkötés, kiadó, enyhén szakadt papír védőborítóval. Loretta Santini: Vatikan Stadt, Narni, T5erni, 1980, színes fotókkal illusztrált, kiadói ragasztott papírkötés. Székely András: Munkácsy, Budapest, 1987, Corvina, 2. kiadás, vászonkötés, kiadói papírborítóval, foltos és enyhén dohos.
2119506
16683
366
Books: Architecture, Art
Magdalena Droste: Bauhaus. 1919-1933. Reform és avantgárd. Bp., 2008, Taschen / Vince. Kiadói papírkötésben. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF