2 db Budapest-könyv: The Budapest Museum of Fine Arts (Bp.,1998); Varga Domokos: Budapest (Bp., 1985). Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
James Harpur- Jennifer Westwood: Legendák földjén. Ford.: B. Szűcs Margit. Bp., 1994., Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
Cormoran német nyelvű sorozat 2 kötete: Klaus Hart: Rio de Janeiro. Fotók: Martin Wendler.; Helmut Freidrich: Grand Canyon. Fotók: Christian Heeb. München, 1998, C. J. Bucher Verlag. Kiadói kartonált papírkötés.
Cormoran német nyelvű sorozat 2 kötete: Bernd Wiese: Südafrika. Fotók: Christian Heeb.; Harald R. Fabian-Karl Teuschl: Kanada. Fotók: Harald Mante. München, 1998, C. J. Bucher Verlag. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült a Kanada kötet gerince.
Sándor P. Tibor Buza Péter Than László Életemből emlékek (A tizenkilencedik század Budapestjéről mesél a zenede szókész tanára s a rajzoskedvű számvevőszéki tanácsok) Budapesti Városvédő Egyesület, 2007 Kiadói kartonálásban