Musik, Noten Zahl der Lose: 28
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2094747
12758
363
Music, musical notes
Népszerű zeneszerzők dalai, 3 db: Eisemann Mihály - ; Horváth Jenő -; Breitner János szerzeményei énekre és zongorára. + Kellér Dezső-Lajtai Lajos: Három tavasz. Bp.,1958,Zeneműkiadó. Változó állapotban. 2098647
12759
363
Music, musical notes
Kis magyar daloskönyv. Soli Deo Gloria kiadás. (Párkány, é.n., Gondo-ny.) A borító rajza Menyhárt József (1901-1976) munkája. Kiadói papírkötés, hajtásnyommal, kopott borítóval.
2094240
12760
363
900
Music, musical notes
1948 Bp., Bartók Béla nemzetközi zenei verseny és ünnepségek, hátsó borítólapon szakadás, 24p 2048027
12761
363
Music, musical notes
Brahms Rhapsodien Op. 79 Piano Solo, 19p
2048066
12762
363
Music, musical notes
Beethoven Klavier-Sonaten F-dúr szonáta
2048079
12763
363
Music, musical notes
Beethoven Klavier-Sonaten c-moll zongoraszonáta
2048089
12764
363
Music, musical notes
Beethoven Klavier-Sonaten G-dúr zongoraszonáta
2048843
12765
363
Music, musical notes
1936 Hommage a Liszt, La vie de Franz Liszt, 2 db képes füzet + meghívó
2094547
12766
363
Music, musical notes
Lendvai Ernő: Bartók dramaturgiája. Bp.,1964., Zeneműkiadó. Kiadói félvászon-kötés, az elülső borító széle javított. 2094269
12767
363
Music, musical notes
3 db régi kotta: Joseph Ascher: Vaillance. Polka-Militaire, Ludwig van Beethoven: Trois Grands Quatuors.. Op. 59. Leipzig., Hofmeister. (x2.) Változó, kissé viseltes állapotban, szakadozottak, az egyiken borító hiányzik és foltos, szakadozott.
2094554
12768
363
4800
Music, musical notes
Bartók Béla összegyűjtött írásai I. Közreadja Szőllősy András. Bp., 1966., Zeneműkiadó. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 2180 példányban. Lükő Gábor (1909-2001) Kossuth-díjas néprajzkutató, szociálpszichológus saját kezű ajándékozási soraival. 2033313
12769
363
Music, musical notes
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF