Heinrich Lottner: Leiftaden zur Bergbaukunde. 2. köt. Berlin, 1873, Julius Springer, VIII+444 p.+ 6 t. (egészoldalas, részben kihajtható, litografált képtáblák.) Szövegközti fametszetekkel. Német nyelven. Későbbi átkötött aranyozott félbőr-kötésben, kopott borítóval, a gerincen kis sérülésekkel, kissé foltos lapokkal.
C. Bach: Die Maschinen-Elemente. Ihre Berechnung und Konstruktion. I-II. kötet. I. kötet: Text. II. kötet: Atlas. Stuttgart, 1897, Arnold Bergsträsser, XVIII+702+2 p.+4 t.+54 t.+29 p. Német nyelven. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, kissé kopott borítóval, I. kötet gerincén sérüléssel, két kijáró lappal.
A magyar pamutipar részvénytársaság szemináriuma 1939-1940. Bp.,1940, Magyar Pamutipar Rt. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kis sérüléssel a gerincen.
Heller Andor, Vámos László: Színes Fényképezés. Bp. 1956, Műszaki könyvkiadó. Számos illusztrációval, színes képekkel. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.