https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 151
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2098120
15060
363
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Orbán Balázs: Torda város és környéke. I-II. köt. Pro Memoria. Bp.,1986., Európa. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2055300
15061
363
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
1912-1943 Az esztergomi Szent Imre Gimnázium 7 évkönyve, (1912-1913., 1917-1918., 1938-1939.,1939-1940.,1940-41., 1941-1942., 1942-1943.) és rendszabályai és házi rendje. Szerk.: Grúsz Ede Rajmond, Obermüller Ferenc. Esztergom, 1941, Iskola Igazgatósága. Papírkötésben, kettő borítója leszakadt, szakadozott, egy hátsó borítója levált, kettő gerince szakadozott. 2097180
15062
363
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Kós Károly: Tájak, falvak, hagyományok. Bukarest, 1976, Kriterion. Fekete-fehér fotókkal, szövegközti ábrákkal. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói foltos papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
2097182
15063
363
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Korniss Péter - Lázár István: Magyarország. Bp., 1996, Officina Nova-Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2097193
15064
363
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Szabóky Zsolt-Gulay István: Im Herzen von Budapest/In the heart of Budapest. Bp., én., Kossuth. Német és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2097200
15065
363
0
2000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Biathová, Katarína: Gotické tabuľové maľby na Orave. Bratislava/Pozsony-Dolný Kubín/Alsókubin, 1974, Pallas-Oravská Galéria. Szlovák nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2094133
15066
363
0
1200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Messik Miklós (szerk.): Széchenyi emlékek nyomában Európában. 2010, Magyar Emlékekért a Világban Egyesület. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2094119
15067
363
0
1200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
B. Kovács István (szerk.): Vály-völgy. Népismereti könyvtár 1. Pozsony-Rimaszombat-Felsővály, 1991. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2094073
15068
363
0
3600
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Magyarország képekben. Honismertető album I-II. kötet. Szerk.: Nagy Miklós. Benne a kísérő tanulmány füzet: Lukácsy Sándor: A Honismertető albumról és szerkesztőjéről, Nagy Miklósról. Bp., 1989, Minerva-Helikon, 392+384 p. Kiadói félvászon-kötésben, kiadói műanyag védőfóliában, a lapéleken folttal. Reprint kiadás. 2064045
15069
363
0
2000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Borovszky Samu (szerk.): Magyarország vármegyéi és városai. Nógrád vármegye. Bp., 1988, Dovin Művészeti Kft. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
2010269
15070
363
0
1200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Breuninger, E(duard): Bilder aus Schwaben Gauen. Stuttgart, 1909, Chr. Scheufele. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói haránt alakú félvászon-kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel, a gerincen kis sérüléssel.
Das Lot is nicht erreichbar
2010175
15071
363
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Garami László-Kurunczi Margit-Tóth Ágnes: Varázslatos Magyarország. Bp., 2003, Viva Media-Athenaeum 2000. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse