https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 279

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nyírő József: A sibói bölény. Bp., 1942,Révai. Kiadói félhalina-kötés, kopott borítóval.
1
18518.

Nyírő József: A sibói bölény. Bp., 1942,Révai. Kiadói félhalina-kötés, kopott borítóval.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
A művelődés könyvtára 2 kötete:  Bartucz Lajos (szerk.): A magyar nép. A művelődés könyvtára 9. Dr. Szent-györgyi Albert (szerk.:): Az élet tudománya. A művelődés könyvtára 3. Bp., 1943, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopott borítóval, a 3. kötetben kijáró lapokkal, laza fűzéssel, a borító egyik sarkán töréssel.
1
18521.

A művelődés könyvtára 2 kötete: Bartucz Lajos (szerk.): A magyar nép. A művelődés könyvtára 9. Dr. Szent-györgyi Albert (szerk.:): Az élet tudománya. A művelődés könyvtára 3. Bp., 1943, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopott borítóval, a 3. kötetben kijáró lapokkal, laza fűzéssel, a borító egyik sarkán töréssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pesti Magyar Kereskedelmi Bank 1841-1941. Száz esztendő emlékei. Bp., 1941, Pesti Magyar Kereskedelmi Bank. Kiadói papírkötés, számos fekete-fehér képpel, egy térképmelléklet, kissé sérült
1
18523.

Pesti Magyar Kereskedelmi Bank 1841-1941. Száz esztendő emlékei. Bp., 1941, Pesti Magyar Kereskedelmi Bank. Kiadói papírkötés, számos fekete-fehér képpel, egy térképmelléklet, kissé sérült

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Csanády György (1895-1952): Ének. 1923-1930. Bp, 1934, SZEFHE (Székely Egyetemista és Főiskolai Hallgatók Egyesülete), 111+1 p. Kiadói papírkötésben, az elülső borító elvált a gerinctől, ragasztott.
1
18525.

Csanády György (1895-1952): Ének. 1923-1930. Bp, 1934, SZEFHE (Székely Egyetemista és Főiskolai Hallgatók Egyesülete), 111+1 p. Kiadói papírkötésben, az elülső borító elvált a gerinctől, ragasztott.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fekete István 7 műve, Vuk. 1977. Móra, Második kiadás, Lutra 1963, Második kiadás, Tüskevár, 1962. Negyedik kiadás, Kele, 1961, Harmadik kiadás, Hu. Oradea, é.n. Téli Berek BP., 1966. Móra, Harmadik kiadás.
1
18526.

Fekete István 7 műve, Vuk. 1977. Móra, Második kiadás, Lutra 1963, Második kiadás, Tüskevár, 1962. Negyedik kiadás, Kele, 1961, Harmadik kiadás, Hu. Oradea, é.n. Téli Berek BP., 1966. Móra, Harmadik kiadás.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
EUR
,
15,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Mezei András: 11. [Bp.,1987], Szerzői kiadás,(Foto Graphic System-ny. Kiadói papírkötés. A szerző, Mezei András (1930-2008) író, költő, szerkesztő által dedikált.
1
18529.

Mezei András: 11. [Bp.,1987], Szerzői kiadás,(Foto Graphic System-ny. Kiadói papírkötés. A szerző, Mezei András (1930-2008) író, költő, szerkesztő által dedikált.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kalló Ferenc: A Sikátor-utca orvosa. Győrgyfi István rajzaival. Bp., é.n. Szent István-társulat,(Stephaneum-ny.), 123 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval.
1
18530.

Kalló Ferenc: A Sikátor-utca orvosa. Győrgyfi István rajzaival. Bp., é.n. Szent István-társulat,(Stephaneum-ny.), 123 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
William L. Queux: A rejtélyes feleség. I-II. kötet. Világirodalom Gyöngyei. Bp., é.n., Légrády. Kiadó aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval és  gerinccel.
1
18531.

William L. Queux: A rejtélyes feleség. I-II. kötet. Világirodalom Gyöngyei. Bp., é.n., Légrády. Kiadó aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Igaz sorok, igaz sorsok. Antológia. Szerk.: Batári Gábor. Bp.,2004, Alterra. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Az egyik szerző, V. Kiskállói Eliza dedikációjával.
1
18533.

Igaz sorok, igaz sorsok. Antológia. Szerk.: Batári Gábor. Bp.,2004, Alterra. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Az egyik szerző, V. Kiskállói Eliza dedikációjával.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Krasznai Korcz János-Zsigmond Gábor: Photo Finish. Célfotó. Bp., 2000, ISM. Magyar és angol nyelven. Rengeteg fotóval. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, papírtokban, a papírtok, az elülső papírborító és az elülső kötéstábla foltos, a papírtokon kis sérüléssel.
1
18534.

Krasznai Korcz János-Zsigmond Gábor: Photo Finish. Célfotó. Bp., 2000, ISM. Magyar és angol nyelven. Rengeteg fotóval. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, papírtokban, a papírtok, az elülső papírborító és az elülső kötéstábla foltos, a papírtokon kis sérüléssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ady Endre Budapestje, Jókai Mór Budapestje, Bp., 1977. Szabó Ervin. Csak 1000-1000 pld.  + Dokumentumok - Jókai Mór 1825-1904. 33 facsimile tábla szakadt borítékban
1
18535.

Ady Endre Budapestje, Jókai Mór Budapestje, Bp., 1977. Szabó Ervin. Csak 1000-1000 pld. + Dokumentumok - Jókai Mór 1825-1904. 33 facsimile tábla szakadt borítékban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Mikszáth Kálmán: Az én kortársaim. I. kötet. Mikszáth Kálmán munkái. Bp.,1908,Révai, 258+1 p. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopott borítóval, kissé kopott, foltos gerinccel.
1
18539.

Mikszáth Kálmán: Az én kortársaim. I. kötet. Mikszáth Kálmán munkái. Bp.,1908,Révai, 258+1 p. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopott borítóval, kissé kopott, foltos gerinccel.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse