Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 279

17580.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

17581.

Rufpreis:
4 000 HUF

17582.

Rufpreis:
1 800 HUF

17583.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ottlik Géza-Hugh Kelsey: Kalandos hajózás a bridzs ismeretlen vizein. Fordította: Homonnay Géza, Kelen Károly. Bp.,1997, Európa. Egyetlen kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
17584.

Rufpreis:
6 000 HUF

Si King. Dalok könyve. Lyra Mundi. Bp.,1974, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17585.

Rufpreis:
1 000 HUF

Soros György: Pénzügyi Vihar Európában és az Egyesült Államokban. Tanulmányok. Ford.: Nagy Márta. Bp.,2012, Scolar. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17586.

Rufpreis:
1 000 HUF

Biró József: A modern grafológia. Bp., én., Pantheon, 279 p. Átkötött félvászon-kötésben, ceruzás aláhúzásokkal.
17587.

Rufpreis:
1 000 HUF

Universum: Évkönyv a család és az ifjúság számára. IV. kötete. Vadász és útleírásokkal. Szerk. Dr. Hankó Vilmos. Bp.,1909, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai Rt.), IV+384 p. Kiadói festett, illusztrált, egészvászon-kötésben, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
17588.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kaari Utrio: Éva lányai. Az európai nő története. Bp., 1984. Corvina. Kiadói papírkötésben
17589.

Rufpreis:
1 000 HUF

17590.

Rufpreis:
1 000 HUF

Füst Milán: Boldogtalanok. Budapest, 1923. ,,Világirodalom" (Otthon ny.) 94 p. Első kiadás. Kiadói, sérült papírborítóban.
17591.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF