Siebenbürgen Zahl der Lose: 493
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2095520
21534
363
Transylvania
Ansichtskarten
T2
1911 Borszék, Borsec; Szalárdi részlet / road, bridge
2098965
21535
363
Transylvania
Ansichtskarten
T3/4
1900 Borszék, Borsec; Bogdánffy István kiadása (szakadás / tear) 1947900
21536
363
8500
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
1906 Brassó, Kronstadt, Brasov; Kapu utca a piactérről, árusok, Graef, H. Zeidner üzlete, Gyógyszertár. Kiadja Kovács Miklós és Társa / Purzengasse vom Marktplatz / street view with market vendors, shops, pharmacy (fl)
1779829
21537
363
Transylvania
Ansichtskarten
T3
1900 Brassó, Kronstadt, Brasov; Városháza, Honterus szobor, Fekete és fehér bástya / Rathaus, Honterusdenkmal, Schwarzer und Weisser Thurm / Statua lui Honterus, Sfatul, Turnul negru si alb / town hall, statue, bastion towers. Julius Müller's Nachfolger Tartler & Schreiber 1481. floral, Art Nouveau, metallic, litho (Rb) 1981234
21538
363
4200
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
Brassó, Kronstadt, Brasov; kinyitható panorámalap / folding panoramacard (fl)
2097226
21539
363
Transylvania
Ansichtskarten
T2
1903 Brassó, Kronstadt, Brasov; Árpád szobor, Millenniumi emlékmű. Magyar zászlós litho keret / Millennium monument. Hungarian flag litho frame
1563372
21540
363
Transylvania
Ansichtskarten
T2
Brassó, Kronstadt, Brasov; Postarét / Postwiese
2097239
21541
363
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
1922 Brassó, Kronstadt, Brasov; Katalin-kapu, a XV. század elején épült, ma már befalazott Katalin-kapu Brassó régi erődítményeinek egyik utolsó maradványa. Kiadja a "Magyar Jövő" / Poarta Ecaterinei / gate, artist signed (EK) 2098359
21542
363
Transylvania
Ansichtskarten
T2
1909 Brassó, Kronstadt, Brasov; színházi csoportkép színészekkel / theatre group photo with actors and actresses 2099072
21543
363
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
1918 Brassó, Kronstadt, Brasov; látkép a várhegyről / view from the castle hill (kopott sarkak / worn corners)
2099067
21544
363
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
1918 Brassó, Kronstadt, Brasov; Árokmente / Graft (kopott sarkak / worn corners)
2099070
21545
363
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
1918 Brassó, Kronstadt, Brasov; M. kir. törvényszék / court (EK)
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF