Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 170
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2088980
16690
362
Books: Architecture, Art
Válogatás magyar magángyűjteményekből. Bp., 1981., Magyar Nemzeti Galéria. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. 2088794
16691
362
Books: Architecture, Art
Bakó Zsuzsanna Ildikó: Gerecze Péter fényképhagyatéka. Forráskiadványok. I. köt. Bp.,1993, Országos Műemlékvédelmi Hivatal. 515 fekete-fehér fotóval. Kiadói papírkötésben.
2091148
16692
362
Books: Architecture, Art
Aggházy Mária: A barokk szobrászat Magyarországon. Bp., 1959, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, jó állapotban. 2093043
16694
362
Books: Architecture, Art
2090083
16695
362
Books: Architecture, Art
Fantasztikus művészet. Szerk.: Walter Schurian, Uta Grosenick. Bp.,2006,Taschen-Vince. Kiadói kartonált papírkötés.
2062889
16696
362
Books: Architecture, Art
Katona Imre: Habán művészeti emlékek Magyarországon. Bp., é.n., Múzsák Közművelődési Kiadó. Színes és fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban; 2052901
16697
362
Books: Architecture, Art
Guiseppe Cocchiara: Az európai folklór története Gondolat Kiadó, 1962. Kiadói egészvászon kötésben
1990520
16698
362
Books: Architecture, Art
1990513
16699
362
Books: Architecture, Art
Vargyas Lajos: A magyarság népzenéje. Bp., 1981, Zeneműkiadó. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
1925440
16700
362
Books: Architecture, Art
1960843
16701
362
Books: Architecture, Art
Székely András: Heinzelmann Emma. Rajzba álmodott mesék. Bp.,2009, Holnap. Kiadói kartonált papírkötés. 2009281
16702
362
Books: Architecture, Art
Magyar kódexek a XI-XVI. században. Összeállította, a tanulmányt és a jegyzeteket írta: Berkovits Ilona. Bp.,1965, Magyar Helikon. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, melléklettel.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF