Foto Zahl der Lose: 372
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2082294
12520
361
Photo
cca 1900 Lovas fotó 18x13 cm
1134719
12521
361
Photo
cca 1932-1934 Négy iskolai barátnő közös albuma egy zárdaszerű leánynevelő intézet belső életéről, a képek egy része feliratozva, 111 db 6x6 és 6x9 cm-es fotóval, az album mérete 17x23 cm 2085778
12522
361
Photo
cca 1900-1910 Vegyes fotó tétel, portré fotók és csoportképek, 20 db, keményhátú fotó, fotó kartonon, változó állapotban, közte sérültek23x10 cm és 10x15 cm közötti méretben 2054207
12523
361
Photo
Dóczy Lajos családi fényképalbuma, albumba ragasztott, 95 db fotó, különböző méretekben 2080409
12524
361
Photo
cca 1880 Hölgy műtermi portréja, keményhátú fotó fa keretben, 19×12 cm
2079102
12525
361
Photo
cca 1979 Nyírvasvári, a falut és a 2837. sz. úttörőcsapatot bemutató fotóalbum, 19 db beragasztott fénykép + 4 oldalas gép/kézirat, fotók mérete 9x12 cm, album 19x25 cm
2085420
12526
361
Photo
1936 Dombóvári mozdonyvezetők otthona tabló. Szakadozott szélek. Koncz fotó 29x22 cm 2080331
12527
361
Photo
1927 Békéscsabai Ág. H. Ev. Rudolf Főgymnázium 1926-1927. évben végzett növendékeinek tablófotója, kartonon, foltos kartonnal, 17x23 cm 1999288
12528
361
Photo
1952 A Debreceni Református Theológiai Akadémia 1951-1952 tanévben végzett hallgatói, tablófotó, üvegezett fa keretben, 17x23 cm. 2080358
12530
361
Photo
1931 A Hódmezővásárhelyi Gazdasági Egyesület Hitelszövetkezete fennállásának 10 éves évfordulójára, 1921-1931, tablófotó kartonon, Till Viktor műterméből, 27x37 cm 2080366
12531
361
Photo
1935 Hódmezővásárhelyi Református Tanítóegyesület az 1935. évben, tablófotó kartonon, Fábián I. fényképész műterméből, 27x39 cm 2078395
12532
361
Photo
cca 1920 Arad, Nagy Géza fényképész műtermében készült, vintage fotó, hidegpecséttel jelzett, a sarka hiányos, 22,5x16,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF