Königreich Ungarn Zahl der Lose: 2355
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2488460
20314
36
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2/3
Budapest VIII. Beer László étterem. Főherczeg Sándor utca 44. (ma Bródy Sándor)
2334846
20315
36
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2/3
1900 Budapest VIII. Loser János palota homlokzata és udvara (József krt. 60), keserűvíz üzeme a forrással Budaörsön, gőzmozdony, reklám / Stabilimenti della Sorgente, Palazzo Fornitore della Corte I. & R., Marca Palma, Art Nouveau, floral, litho (Rb)
2469343
20316
36
2200
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2/3
1904 Budapest VIII. Ludoviceum (Ludovika) (EK) 2469340
20317
36
3200
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2/3
1906 Budapest VIII. M. k. Honvéd Ludovika Akadémia (EB) 2469297
20318
36
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2/3
Budapest VIII. A Magyarországi Munkások Rokkant- és Nyugdíjegyletének háza. József utca 23.
2480477
20319
36
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2
Budapest VIII. Kir. Állami Kisegítő iskola. Mosonyi utca 6. segélylap
2293114
20320
36
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2/3
Budapest VIII. Esterházy utca (Nemzeti Múzeum mögött), Nemzeti lovarda, Károlyi palota (1857-ben Ybl Miklós tervei alapján épült, a háborúban megsérült, majd 1945-ben a Műemlék Bizottság tiltakozásának ellenére is lebontották). Divald Károly 265. sz.
2370562
20321
36
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T1
Budapest VIII. Corvin áruház, Úri divat osztály egy része, belső
2480336
20322
36
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2/3
Budapest VIII. József körút, Posch étterme, bor és sörháza, villamos
2480363
20323
36
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2/3
Budapest VIII. Nemzeti ruhaház reklám. Rákóczi út 7. (non PC) (EK)
2489439
20324
36
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2/3
1909 Budapest IX. Ferencvárosi pályaudvar, vasútállomás (EK) 2489436
20325
36
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T3
1909 Budapest IX. Ferencváros, Radvánszky és Társa Jégművek, Természetes és mesterséges jégtárolók, Gőzfűrész. Beöthy utca 2. / Budapester Eiswerke, Natureislager, Kunsteislager, Dampfholzhacke (Rb) Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF