Pók Judit: Szabolcs vármegye katonai leírása 1782-1785. Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Önkormányzat Levéltárának Kiadványai II. Közlemények 7. Nyíregyháza, 1993, Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Önkormányzat Levéltára. Kiadói papírkötés. Megjelent 600 példányban.
Johannes Amos Comenius: Orbis Pictus. A' világ le-festve. Die Welt in Bildern. Bibliotheca Comeniana I. Sárospatak, 1986, Magyar Comenius Társaság-Sárospataki Comenius Tanítóképző Főiskola- Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés, magyar, latin és német nyelven. Készült 2000 példányban. Hasonmás kiadás. Jó állapotban.
Karl Baedeker: Tirol, Voralberg und Teile von Salzburg und Kärnten. Handbuch für Reisiende. Leipzig, 1923, Karl Baedeker, XL+512 p. 37. kiadás. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé viseltes állapotban, kopott borítóval, pár helyen amatőr módon javított kötéssel, egy térkép kijár, egy lap (31-32.) szakadt, sérült. / Linen binding, some pages repaired, one page damaged, one map coming out, in German language.
Hekler Antal: A budapesti Pázmány Péter Egyetem sorskérdései. Bp., 1931, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 30 p.+22 t. (Fekete-fehér fotókat tartalmazó képtáblák.) Kiadói papírkötésben, részben felvágatlan példány.