Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 416
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2007221
17649
357
3 db Mécs László könyv: Élőket nézek. Versek. Bp.,(1938),Révai. Kiadói papírkötés. Kiadói papírkötés, foltos borítóval. Bajor Ágost (1892-1958) Mécs Lászlót ábrázoló ex libris-szével, Mécs László (1895-1978) aláírásával. 1048. számú kézzel számozott példány. Hajnali harangszó. Versek. Bp., én., Athenaeum. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. Fehéren és kéken. Versek. Bp., én., Athenaeum. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
2024566
17650
357
Ady Endre összes versei. Bp.,é.n., Athenaeum, 544 p. Kiadói papír-kötés, kissé sérült gerinccel
2049728
17651
357
Kosztolányi Desző: Zsivajgó természet. Sorszámozott bibliofil kiadás. 1300 számozott példányból az 5. számú Bp., 1967 Helikon. Egészbőr kötésben 14 cm 2051190
17652
357
Hollós Korvin Lajos: Elhal a dal - versek. Bp., 1939, Mentor Könyvkiadó, 111 p. Kiadói bőrkötésben gerincén és a címoldalon sérült, possessori bejegyzéssel.
2053683
17653
357
Kniezsa István: A magyar helyesírás története. Bp., 1959, Tankönyvkiadó. Újrakötött félvászon kötésben, kopottas állapotban, ceruzás aláhúzásokkal.
2053476
17654
357
Schirilla György: A lélek patikája. DEDIKÁLT! H.n., 1990. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
2052484
17655
357
Kosztka László: A könyvkötés. Bp., 1924. Magyar Jövő. Kiadói papírkötésben 1975564
17656
357
2049069
17657
357
Bródy Sándor: Színészvér. 1-2. köt. Bp., 1893, Magyar Nyomda. Kicsit kopott félvászon kötésben, jó állapotban. 2049653
17658
357
2053442
17659
357
Móricz Zsigmond: A fáklya. Bp., Légrády Testvérek. Kiadói papírkötés, gerincnél szakadt, viseltes állapotban, borítót Berény Róbert rajzolta.
2049394
17660
357
Amor Sanctus. Szent Szeretett könyve. Középkori himnuszok latinul és magyarul. Fordította Babits Mihály. Bp., 1948, Officina. Kiadói papírkötésben
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF