Kaffka Margit: Az élet utján. Válogatott gyűjtemény Kaffka Margit régi és legujabb gyűjteményeiből. Bp., 1918, Nyugat,(Pallas-ny.), 97 p. Első kiadás. Javított gerincű papírkötésben, borító nélkül.
Urvári Lajos: Babérlevelek történeti beszélyfüzér. I. kötet.: Garibaldi harcai, kalandjai. Kalocsa, 1861, Malatin és Holmeyer, XIV+2+17-164+4 p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötésben, kissé szakadozott borítóval, kissé sérült gerinccel, bebélyegzéssel.
Pálffy Albert: A fejedelem keresztleánya. I-II. rész. (Egybekötve.) Pest, 1856, Heckenast Gusztáv, 264+280 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, névbélyegzéssel.
Nagy vegyes könyvtétel, kb. 30 db, benne magyar és angol nyelvű könyvek, közte jogi, politikai és történelmi témájúak, USA-val foglalkozó könyvek is. Változó, nagyrészt jó állapotban.