Vörösmarty Mihály minden munkái V. kötet. Pest, 1863, Ráth Mór, (Bécs, Jacob és Holzhausen-ny.),446 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, jó példány.
Vörösmarty Mihály minden munkái X. XI. kötet. Pest, 1863, Ráth Mór, (Bécs, Jacob és Holzhausen-ny.),406 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, gerincen kis sérülés, de jó példány.
Kolligátum, benne két ritka művel: Paulikovics Lajos: Sarkadvár. Regény. Pest, 1861, Boldini Róbert Könyvnyomdája, 4+241+3 p. [Bors Eleonóra]: Edelény: Hódított föld. [Bp.,1889, Aigner], 3-127 p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, az első művet körbevágták, a második mű címlapja, és első lapja (1/2.) hiányzik, kissé foltos lapokkal, intézményi bélyegzővel.
Vörösmarty Mihály minden munkái I. kötet. Pest, 1864, Ráth Mór, (Bécs, Jacob és Holzhausen-ny.),1 t.(acélmetszet)+CCXVI+252 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, jó példány.
Németh László: Móricz Zsigmond /Tanulmány/ Bp., 1943, Turul. /,,Jövő" Ny./. 118 l, 8 t. Kiadói félvászon kötésben, eredeti papír védőborítóval, mely csak enyhén sérült.