Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 123
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2023890
16681
354
Books: Architecture, Art
Ovidius: A szerelem. Bp., 1982, Európa -- Helikon. Picasso rajzaival. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. 2023913
16682
354
Books: Architecture, Art
2 db művészeti könyv: Paul Cézanne. Bp., 2005, Ventus Libro Kiadó.; Pleşu, Andrei: Guardi. Bukarest, 1981, Editura Meridiane. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. 2023094
16683
354
Books: Architecture, Art
Menyhárt László: Szász Endre. Bp., 1983, Corvina. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. 2002202
16684
354
Books: Architecture, Art
A művészet kiskönyvtára 13 kötete: Ranoir, Izsó, Aurel Popp, Delacroix, Degas, Corot, Braque, Ferenczy Béni, Filippo Lippi, Monet, Toulouse Lautrec, Larionov, Bourdelle Bp.,1963-1967, Corvina-Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
2002199
16685
354
Books: Architecture, Art
A művészet kiskönyvtára 10 kötete: Raffaelo, Daumier, Chardin, Bruegel, Piero Della Francesca, Manet, Dürer, Picasso, Cézanne, Goya. Bp.,1963-1967, Corvina-Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
2001909
16686
354
Books: Architecture, Art
Ledács Kiss Aladár - Szüts Béláné: Ismerjük meg a keleti szőnyeget. Bp., 1977, Gondolat. Kiadói egészvászon kötésben, szakadozott védőborítóval, gazdag képanyagga 2001952
16687
354
2200
Books: Architecture, Art
2001996
16688
354
Books: Architecture, Art
A művészet kiskönyvtára 10 kötete: Robbia, Vaszary, Raffaello, Holbein, Székely, Bruegel, Giotto, Greco, Watteau, TIziano . Bp.,1963-1967, Corvina-Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
2001818
16689
354
Books: Architecture, Art
Hekler Antal: Az újkor művészete, Bp., 1931-33, Magyar Könyvbarátok kiadása. Illusztrált, kiadói vászonkötésben.
2004679
16690
354
Books: Architecture, Art
Tímár Árpád (szerk.):A Nagybányai művészet és művésztelep a magyar sajtóban 1896-1909 (Dokumentumok a Nagybányai művésztelep történetéből I.) MissionArt Galéria, 1996. Kiadói kartonálás
2005707
16691
354
Books: Architecture, Art
René Berger: A festészet felfedezése 1-2. 1. kötet: A látás művészete. 2. kötet: A megítélés művészete. Bp.,1977, Gondolat. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült kiadói papírtokban.
2006009
16692
354
Books: Architecture, Art
Bényi László: Paál László. Bp., 1983, Képzőművészeti Kiadó. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF