Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 123

Ovidius: A szerelem. Bp., 1982, Európa -- Helikon. Picasso rajzaival. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
16681.

Rufpreis:
800 HUF

2 db művészeti könyv: Paul Cézanne. Bp., 2005, Ventus Libro Kiadó.; Pleşu, Andrei: Guardi. Bukarest, 1981, Editura Meridiane. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
16682.

Rufpreis:
800 HUF

Menyhárt László: Szász Endre. Bp., 1983, Corvina. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
16683.

Rufpreis:
1 200 HUF

A művészet kiskönyvtára 13 kötete: Ranoir, Izsó, Aurel Popp, Delacroix, Degas, Corot, Braque, Ferenczy Béni, Filippo Lippi, Monet, Toulouse Lautrec, Larionov, Bourdelle Bp.,1963-1967, Corvina-Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16684.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

A művészet kiskönyvtára 10 kötete: Raffaelo, Daumier, Chardin, Bruegel, Piero Della Francesca, Manet, Dürer, Picasso, Cézanne, Goya. Bp.,1963-1967, Corvina-Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16685.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ledács Kiss Aladár - Szüts Béláné: Ismerjük meg a keleti szőnyeget. Bp., 1977, Gondolat. Kiadói egészvászon kötésben, szakadozott védőborítóval, gazdag képanyagga
16686.

Rufpreis:
1 000 HUF

16687.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

A művészet kiskönyvtára 10 kötete: Robbia, Vaszary, Raffaello, Holbein, Székely, Bruegel, Giotto, Greco, Watteau, TIziano . Bp.,1963-1967, Corvina-Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16688.

Rufpreis:
1 800 HUF

Hekler Antal: Az újkor művészete, Bp., 1931-33, Magyar Könyvbarátok kiadása. Illusztrált, kiadói vászonkötésben.
16689.

Rufpreis:
800 HUF

Tímár Árpád (szerk.):A Nagybányai művészet és művésztelep a magyar sajtóban 1896-1909 (Dokumentumok a Nagybányai művésztelep történetéből I.) MissionArt Galéria, 1996. Kiadói kartonálás
16690.

Rufpreis:
2 400 HUF

René Berger: A festészet felfedezése 1-2. 1. kötet: A látás művészete. 2. kötet: A megítélés művészete. Bp.,1977, Gondolat. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült kiadói papírtokban.
16691.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bényi László: Paál László. Bp., 1983, Képzőművészeti Kiadó. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
16692.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF