Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 193

Garamkeszi János (1936-) 1983. "MÉE - 10 éves a Nógrád megyei szervezet / Salgótarján" Ag emlékérem (36.46g/0.835/42,5mm) sérült plasztiktokban T:1
30496.

Rufpreis:
5 000 HUF

Garamkeszi János (1936-) 1983. "MÉE - 10 éves a Nógrád megyei szervezet / Salgótarján" Ag emlékérem (36.46g/0.835/42,5mm) sérült plasztiktokban T:PP kis patina, ujjlenyomat
30497.

Rufpreis:
5 000 HUF

Horváth Sándor (1956- ) 1994. "Szent Imre 997-1031" Br plakett (125mm) T:2
30498.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Iván István (1905-1968) 1948. június 11. "Magyar Állami Pénzverő - Budapesti Nemzetközi Vásár" Al emlékérem (32mm) T:2
30499.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jeckel Ferenc (1950-2012) DN "Inotai Alumíniumkohó 1952 / Magyar Alumíniumipari Tröszt" Al emlékérem eredeti tokban (80mm) T:2
30500.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kenéz László (1942- ) DN "Rudas László Díj / Marx Károly Közgazdaságtudományi Egyetem Budapest" kétoldalas, öntött Br emlékérem (72mm) T:1-
30501.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Kiss Ferenc (1890-?) 1931. "SZEBB JÖVŐT ADJON ISTEN - BUDAPEST SZÉKESFŐVÁROS TISZTELETDÍJA" egyoldalas Br lemezplakett, fém "I. Háziverseny 1931. II. 22" rátéttel (121mm) T:1-
30502.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kiss György (1943-2016) 2012. "Adamovszky István emlékérem" ezüstözött Cu-Ni dísztokban (42,5mm) T:PP fo.
30503.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kiss Nagy András (1930-1997) 1997. "Orvos sor / Semmelweis Ignác" jelzett Ag emlékérem (16,14g/0.925/32mm) T:1- (eredetileg PP) ujjlenyomat, patina fo.
30504.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Orvos sor / Korányi Sándor" jelzetlen, ezüstözött? emlékérem, sérült, plombált ÁPV tokban (~16g/32mm) T:PP patina
30505.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Orvos sor / Fodor József" Ag emlékérem (16,12g/0.925/32mm) T:1- (eredetileg PP)
30506.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kiss Sándor (1925-1999) 1984. "Szombathelyi Képtárépítő Egyesület / Derkovits Gyula" Br emlékérem fóliában (42,5mm) + DN Evezős Br emlékérem T:1- kis patina
30507.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF