https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 173
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1882370
16801
349
0
1000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Pogány Ö. Gáborné: Id. Markó Károly: Bp., 1954, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 2100 példányban.
Das Lot is nicht erreichbar
1779351
16802
349
0
2000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Mary Hollingsworth: Művészet világtörténete. Építészet-festészet-szobrászat. Fordította: Balázs István. Bp.,1995, Akadémiai Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1779374
16803
349
0
800
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Magyar-Francia Galéria prospektusa. Bp., é.n., Pauker Nyomda. Magyar és francia nyelven. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1744595
16804
349
0
1800
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Egyetemes művészettörténet. Szerk.: Révy Katalin. Bp., 2004, Park. Negyedik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1955962
16805
349
0
3400
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Modern magyar festőművészek. A modern magyar festészet fejlődése. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp.,(1905), Hornyánszky, 140 p.+10 t.. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon kötésben, Gottermayer-kötés, a gerincen és a borító sarkain kopásnyomokkal.
Das Lot is nicht erreichbar
1958345
16806
349
0
2800
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Pesti Hírlap könyvtára. A szépművészetek könyve. Bp., 1940, Pesti Hírlap Rt. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1956007
16807
349
0
2000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Gross Arnold emlékkönyve. Szelényi Károly fotóival. Bp., 1985, Móra. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1865810
16808
349
0
5000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Szana Tamás: Magyar művészek. Műtörténelmi vázlatok képekkel. Bp., 1887, Révai, 8+251+5 p.+15 t. (Műmellékletek.) Első kiadás. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. A kötetben Munkácsy Mihály, Benczur Gyula, Zichy Mihály, Mészöly Géza, Jankó János, Aggházy Gyula és mások illusztrációival. Kiadói festett, gerincénél kissé felfeslett egészvászon kötésben. Egy tábla kijár.
Das Lot is nicht erreichbar
1956889
16809
349
0
1000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Michelangelo. Festői életműve. Összeáll.: Ettore Camesasca. Az előszót Charles de Tolnay írta. Fordította: Havas Lujza. A művészet klasszikusai. Bp.,1992,Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1956942
16810
349
0
1600
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
A művészet világa 3 kötete: Végh János: Van Eyck.; Hannelore Sachs: Donatello. Fordította: Hárs Ernő.; Tátrai Vilmos: Piero della Francesca. (Lengyel nyelven.) Bp.-Berlin-Varsó,1983-1982,Corvina-Henschelverlag-Arkady. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1956951
16811
349
0
1000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Tátrai Vilmos: Közép-Itáliai cinquecento festmények. Bp.,1983, Corvina. Kiadói foltos egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé dohos.+ H. Takács Mariann: Spanyol festészet a primitívektől Riberáig. Bp., 1982, Corvina. Kiadói foltos egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé dohos.
Das Lot is nicht erreichbar
1956624
16812
349
0
1200
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Beth Franks: Wicker, Cane and Willow. London, 1990, Weidenfeld&Nicholson, 143 p. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse