Drucksachen

Zahl der Lose: 343

1956 Az Északmagyarország, Magyar Honvéd, Szabad Nép, Népakart c. újságok, a forradalom napjai alatt megjelent számai
13393.

Rufpreis:
1 200 HUF

1956 Népszabadság. A Magyar Szocialista Munkáspárt Lapja. I. évf. 2 sz., 1956. november 3., szakadozott.
13394.

Rufpreis:
1 000 HUF

1956 Vegyes 1956-os újság tétel, db:  Szabad Szó. 1956. okt. 31. (x2) 24. évf. 1. sz., Magyar Függetlenség. 1956. okt. 31. I. évf. 3. sz., Irodalmi újság 1956. nov. 2. VII. évf. 43. sz, Népszava. 1956. okt. 30-31. 84. évf. 256-257. sz. Változó állapotban, a Népszava egyik száma ragasztott, a másik sérült, hiányos.
13395.

Rufpreis:
3 000 HUF

1956 Igazság 4 száma: 1956. okt. 30., november 1-3., I. évf. 5.,7-9. számok, az egyiken névbejegyzéssel, apró szakadásokkal.
13396.

Rufpreis:
3 000 HUF

1956 Szabad Nép. Magyar Dolgozók Pártja központi lapjának 6 száma (XIV. évf. 278., 285.,286., 291.,292.,293., 1956. okt. 6-21.), bennük a forradalmat megelőző hírekkel, közte Rajk László és társai újratemetésének hírével. Az egyik szám szakadt.+Népakarat. Magyar Szabad Szakszervezetek Országos Szövetségének lapja. I. évf. 25. sz.,1956. dec. 11., szakadozott.
13397.

Rufpreis:
1 000 HUF

1956 Vegyes 1956-os hajdú-bihari - debreceni újságtétel, 8 db.  Hajdú-Bihari Napló I. évf. 2.,6.,9 sz. 1956. nov. 15.,20.,23., Néplap. XIII. évf. 251.,255., 257.,262.,263. sz., 1956. okt. 24.,30., nov. 5.,11.,13. Változó állapotban, a széleken kis hiánnyal.
13398.

Rufpreis:
2 000 HUF
20

1957 Jahrbuch des Eisenbahnwesens. 8. Folge. Darmstadt, Carl Röhrig. Kiadói félvászon-kötés, intézményi bélyegzőkkel, fekete-fehér fotókkal, német nyelven.
13399.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

1957-1962 A Film Színház Muzsika c. újság szórványszámai az induló  évfolyamtól. Összesen 30 db
13400.

Rufpreis:
1 000 HUF

13401.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

1958 Történelmi Szemle. I. évf. 1-2. sz. Szerk.: H. Balázs Éva, Laczkó Miklós. Bp., Akadémiai Kiadó.
13402.

Rufpreis:
1 000 HUF

1959 a Magyar sakkélet 3 lapszáma, érdekes írásokkal
13403.

Rufpreis:
1 000 HUF

1960 Gyulai Lajos (1910-1960) az Aranyosgyéresi Ref. Egyház lelkipásztorának, a Tordai Ref. Egyházmegye esperesének, a Kolozsvári Ref. Egyházkerület igazgatótanácsosának halálozási értesítője,
13404.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF