1936 Jenei Gusztáv és Czakó Elemér, a Kir. M. Egyetemi nyomda igazgatójának saját kézzel aláírt kártyái amelyet a Hóman-Szekfű: Magyar történet c. könyvének egy csendőr százados részére küldött díszpéldányához mellékelt. 6 db
1936-1941 4 db iskolai értesítő: Angolkisasszonyok budapesti katholikus Sancta Maria Leánygimnáziumának 1935-1936, 1937-1938,1940-1941 értesítői. Benne egy farsangi előadás műsorával, valamint egy emlék füzetjével 1923-1932-ből.. +A budapesti III. kerületi M. Kir. Állami Árpád Gimnázium értesítője 1936-1937. értesítője. Változó állapotban. Többnyire foltos, kopott borítókkal.
1936 Néprajzi Múzeum Értesítője. Szerk.: Bartucz Lajos. XXVIII. évf. 1-4. sz. Bp., 1937, Magyar Történeti Múzeum, 4+168 p. Papírkötésben, sérült gerinccel. Felvágatlan példány.
1936 Magyar Statisztikai Közlemények: Az 1930. évi népszámlálás IV-V. rész. IV. rész: A népesség foglalkoztatása a főbb demográfiai adatokkal egybevetve s a népesség ház- és földbirtokviszonyai. V. rész: Részletes demográfiai és a lakóházak és lakások adatai. Szerkeszti és kiadja a Magyar Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Magyar Statisztikai Közlemények 96. kötet. Bp.,1936, Stephaneum Nyomda Rt., VI+377+4 p. Kiadói papírkötés, az elülső borító hiányzik, a hátsó borító kissé sérült, kissé hiányos, a címlapon névbejegyzéssel.
1937 Saint-Hubert Club Médical. Paris, 1937, OTEP, Ozanne&C. Számos illusztrációval, reklámokkal. Illusztrált papírkötésben, szakadt gerinccel és borítóval, francia nyelven./Paperbinding, with damaged spine, in French language.
1938 MS. Milwaukee, a Hamburg Amerika Linie vállalat hajójának 1938 augusztus 12-25. közötti útjának 5 db étlapja, kettőben zenei programmal. Francia és német nyelven./ 1938 5 picies of menu of the MS. Milwakee. The steamship of the Hamburg Amerika Linie. With music program in two menu. 12-25. august 1938. In French and German language.