Drucksachen

Zahl der Lose: 343

13309.

Rufpreis:
5 000 HUF

1936-1941 4 db iskolai értesítő: Angolkisasszonyok budapesti katholikus Sancta Maria Leánygimnáziumának 1935-1936, 1937-1938,1940-1941 értesítői. Benne egy farsangi előadás műsorával, valamint egy emlék füzetjével 1923-1932-ből.. +A budapesti III. kerületi M. Kir. Állami Árpád Gimnázium értesítője 1936-1937. értesítője. Változó állapotban. Többnyire foltos, kopott borítókkal.
13310.

Rufpreis:
1 200 HUF

1936 Néprajzi Múzeum Értesítője. Szerk.: Bartucz Lajos. XXVIII. évf. 1-4. sz. Bp., 1937, Magyar Történeti Múzeum, 4+168 p. Papírkötésben, sérült gerinccel. Felvágatlan példány.
13311.

Rufpreis:
1 600 HUF

1936 A Magyar Iparművészet c. folyóirat 3. és 4. száma. a 3. képhiánnyal
13312.

Rufpreis:
1 200 HUF

13313.

Rufpreis:
1 200 HUF

1937 Nyírmadai gyászjelentés bánóczi és pálföldi Eperjessy Béla
13314.

Rufpreis:
800 HUF

1937 Saint-Hubert Club Médical. Paris, 1937, OTEP, Ozanne&C. Számos illusztrációval, reklámokkal. Illusztrált papírkötésben, szakadt gerinccel és borítóval, francia nyelven./Paperbinding, with damaged spine, in French language.
13315.

Rufpreis:
1 000 HUF

1937 A Kémkedés Története c. könyv kiadójának felhívása
13316.

Rufpreis:
1 000 HUF

1938 Az Országgyűlés Házának elnökei által kiadott meghívó a XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus alkalmából rendezett estélyre
13317.

Rufpreis:
1 600 HUF

1938 A Magyar Élet chicagói emigráns folyóirat IX: évf. 1. száma.
13318.

Rufpreis:
1 200 HUF

1938 MS. Milwaukee, a Hamburg Amerika Linie vállalat hajójának 1938 augusztus 12-25. közötti útjának 5 db étlapja, kettőben zenei programmal. Francia és német nyelven./ 1938 5 picies of menu of the MS. Milwakee. The steamship of the Hamburg Amerika Linie. With music program in two menu. 12-25. august 1938. In French and German language.
13319.

Rufpreis:
6 000 HUF

1938 3 db Eucharisztikus Kongresszus kiadvány, és egy jelvény, letört tűvel
13320.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF