1948 Budapesti Egységes Hálózat (Budapest és Környéke) Betűrendes Távbeszélőnévsora. - Budapesti Egységes Hálózat (Budapest és Környéke) Tábeszélő Szaknévsora. Összeáll: Magyar Postaszemélyzet Jóléti Alapítványának Hirdető Irodája. Szerk.: Nedeczky László. Bp,1948, Magyar Postavezérigazgatóság,(Szikra-ny.),1+XXIV+300+1+1+227+1 p. Számos korabeli reklámmal illusztrálva. Korabeli aranyozott félvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, az elülső kötéstábla belsejére neveket, telefonszámokat jegyeztek fel, egy-két lapon bejegyzéssel, de belül alapvetően jó állapotban.
1950-1989 Vegyes nyomtatvány tétel, 3 db 1950 Könyvnapi könyvjegyzék Tevan Andor: Narancsliget az Északi -sarkon. Kner Nyomdaipari Múzeum 17. füzete. Békécsaba-Gyoma, 1989, Kner Nyomda. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Kisfalföldi Könyvesházak. Tanulmányok a Győr-Sopron Megyei Könyvkultúra Történetéből. Győr, 1981, Győr-Sopron Megye Tanácsa. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1952-1953 Magyar Jogász Szövetség Sztálin 73. születésnapjára rendezett ünnepi ülésének, és halála alkalmából rendezett gyászülés meghívói, Bp. "Élet"-nyomda-Zuglói-nyomda.
1954 Szabad Ifjuság. V. évf. 154 sz., 1954. június 29. Benne a 1954-es labdarúgó világbajnokság, így az Aranycsapatról szóló hírekkel. A címlapon a Brazília elleni mérkőzés beszámolójával. Bp., Ifjúsági Lapkiadó Vállalat, 6 p. Az utolsó lapon kis kivágással.