https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Drucksachen

Zahl der Lose: 343

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
cca 1947-1949 Kis újság tétel, érdekes lapszámok: Filatéliai Szemle, Művészetszemlélet, Szivárvány, stb., összesen 8 db
1
13381.

cca 1947-1949 Kis újság tétel, érdekes lapszámok: Filatéliai Szemle, Művészetszemlélet, Szivárvány, stb., összesen 8 db

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1948-1950 A milánói Teatro alla Scala operaház olasz nyelvű műsorfüzetei 18 db füzet.
1
13382.

1948-1950 A milánói Teatro alla Scala operaház olasz nyelvű műsorfüzetei 18 db füzet.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
7
 
1948 Rendelet a rögtönbíráskodás korlátozásáról 42x60 cm
1
13383.

1948 Rendelet a rögtönbíráskodás korlátozásáról 42x60 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1948 Budapesti Egységes Hálózat (Budapest és Környéke) Betűrendes Távbeszélőnévsora. - Budapesti Egységes Hálózat (Budapest és Környéke) Tábeszélő Szaknévsora. Összeáll: Magyar Postaszemélyzet Jóléti Alapítványának Hirdető Irodája. Szerk.: Nedeczky László. Bp,1948, Magyar Postavezérigazgatóság,(Szikra-ny.),1+XXIV+300+1+1+227+1 p. Számos korabeli reklámmal illusztrálva. Korabeli aranyozott félvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, az elülső kötéstábla belsejére neveket, telefonszámokat jegyeztek fel, egy-két lapon bejegyzéssel, de belül alapvetően jó állapotban.
1
13384.

1948 Budapesti Egységes Hálózat (Budapest és Környéke) Betűrendes Távbeszélőnévsora. - Budapesti Egységes Hálózat (Budapest és Környéke) Tábeszélő Szaknévsora. Összeáll: Magyar Postaszemélyzet Jóléti Alapítványának Hirdető Irodája. Szerk.: Nedeczky László. Bp,1948, Magyar Postavezérigazgatóság,(Szikra-ny.),1+XXIV+300+1+1+227+1 p. Számos korabeli reklámmal illusztrálva. Korabeli aranyozott félvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, az elülső kötéstábla belsejére neveket, telefonszámokat jegyeztek fel, egy-két lapon bejegyzéssel, de belül alapvetően jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1949-1986 Vegyes újság tétel, benne űrhajózással és olimpiával kapcsolatos témákkal.
1
13385.

1949-1986 Vegyes újság tétel, benne űrhajózással és olimpiával kapcsolatos témákkal.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1949 5 db Szabad nép, benne az új alkotmányról szóló cikkekkel
1
13386.

1949 5 db Szabad nép, benne az új alkotmányról szóló cikkekkel

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1950-1989 Vegyes nyomtatvány tétel, 3 db  1950 Könyvnapi könyvjegyzék  Tevan Andor: Narancsliget az Északi -sarkon. Kner Nyomdaipari Múzeum 17. füzete. Békécsaba-Gyoma, 1989, Kner Nyomda. Kiadói papírkötés, jó állapotban.   Kisfalföldi Könyvesházak. Tanulmányok a Győr-Sopron Megyei Könyvkultúra Történetéből. Győr, 1981, Győr-Sopron Megye Tanácsa. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
13387.

1950-1989 Vegyes nyomtatvány tétel, 3 db 1950 Könyvnapi könyvjegyzék Tevan Andor: Narancsliget az Északi -sarkon. Kner Nyomdaipari Múzeum 17. füzete. Békécsaba-Gyoma, 1989, Kner Nyomda. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Kisfalföldi Könyvesházak. Tanulmányok a Győr-Sopron Megyei Könyvkultúra Történetéből. Győr, 1981, Győr-Sopron Megye Tanácsa. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1951-1960 Vegyes újság tétel, 9 db,  a Nők lapja 4 száma, a Szovjet híradó 5 száma. Változó, többnyire jó állapotban.
1
13388.

1951-1960 Vegyes újság tétel, 9 db, a Nők lapja 4 száma, a Szovjet híradó 5 száma. Változó, többnyire jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1952-1953 Magyar Jogász Szövetség Sztálin 73. születésnapjára rendezett ünnepi ülésének, és halála alkalmából rendezett gyászülés meghívói, Bp. "Élet"-nyomda-Zuglói-nyomda.
1
13389.

1952-1953 Magyar Jogász Szövetség Sztálin 73. születésnapjára rendezett ünnepi ülésének, és halála alkalmából rendezett gyászülés meghívói, Bp. "Élet"-nyomda-Zuglói-nyomda.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1953 a Szabad Nép november 26-i lapszáma, benne az angol-magyar mérkőzés ismertetésével és más érdekes hírekkel
1
13390.

1953 a Szabad Nép november 26-i lapszáma, benne az angol-magyar mérkőzés ismertetésével és más érdekes hírekkel

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1954 Szabad Ifjuság. V. évf. 154 sz., 1954. június 29.  Benne a 1954-es labdarúgó világbajnokság, így az Aranycsapatról szóló hírekkel. A címlapon a Brazília elleni mérkőzés beszámolójával. Bp., Ifjúsági Lapkiadó Vállalat, 6 p. Az utolsó lapon kis kivágással.
1
13391.

1954 Szabad Ifjuság. V. évf. 154 sz., 1954. június 29. Benne a 1954-es labdarúgó világbajnokság, így az Aranycsapatról szóló hírekkel. A címlapon a Brazília elleni mérkőzés beszámolójával. Bp., Ifjúsági Lapkiadó Vállalat, 6 p. Az utolsó lapon kis kivágással.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1956 Október 14. A Rajk per áldozatainak arcképét bemutató száma
1
13392.

1956 Október 14. A Rajk per áldozatainak arcképét bemutató száma

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse