Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 299
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1896367
10012
343
11000
Bajor Ágost (1892-1958): Tanya. Színezett rézkarc (körbevágva), papír, jelzett, üvegezett keretben, 26,5×26,5 cm 1935992
10013
343
Bajor Ágost (1892-1958): Férfi portré, akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 32,5×24 cm 1935993
10014
343
Bajor Ágost (1892-1958): Női portré, akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 32,5×24 cm 1863307
10015
343
65000
Barta Ernő (1878-1956): Jézus születése. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 80×60 cm
1936405
10016
343
Bácskay Imre (?-?): Közel-keleti utcarészlet, tempera, karton, jelzett, díszes keretben, 17,5×12,5 cm 1906839
10017
343
Bálint jelzéssel: Kompozíció. Akvarell ,papír, üvegezett keretben, 42×29 cm
1780607
10018
343
1932922
10019
343
Bene jelzéssel: Asztali csendélet. Vegyes technika, farost, sérült, 55×90 cm
1932920
10020
343
1919498
10021
343
Benczúr jelzéssel: Harangvirág. Akvarell, papír, 22×16 cm 1869254
10022
343
24000
Benyovszky István (1898-1969): Lovak a gémeskútnál. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×49 cm
1916874
10023
343
Bihari jelzéssel: Női portré. Akvarell, papír, 24,5×19 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF