Bücher: Märchen Zahl der Lose: 79
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1789083
17188
343
900
Books: Tales
A. I. Sarov: Borsószem emberke és együgyü legényke. Bp., 1982. Móra-
1835360
17189
343
Books: Tales
1835155
17190
343
900
Books: Tales
1833144
17191
343
900
Books: Tales
Dickens, Charles: Copperfield Dávid. Bp., Tolnai Nyomdai Műintézet. Kiadói papírkötés szakadásokkal
1820291
17192
343
Books: Tales
Mesekönyvek: Móra Ferenc: Kincskereső kisködmön (Reich Károly rajzaival); Szép Ernő: Egyszer volt Budán kutyavásár. 1822920
17193
343
Books: Tales
Szentiványi Jenő: Az óceán világa. Csergezán Pál rajzaival. Bp.,1977,Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
1819826
17194
343
Books: Tales
Andersen mesék. A kiskondás. Bp., é.n. Táltos. 1789132
17195
343
Books: Tales
Hajdu Zoltán: Forró vizet a kopacnak! Ion Creanga Könyvkiadó, 1972. Kisse laza félvászon kötésben
1793201
17196
343
Books: Tales
A.A.Milne: Micimackó. Fordította: Karinthy Frigyes. Ernest Shepard képeivel. Bp.,(1957),Kossuth, 123 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, megviselt állapotban, kopott, sérült borítóval, a hátsó borítón és a könyvben gyerekrajzzal, színezéssel.
1809763
17197
343
Books: Tales
Z. Tábori Piroska: A Hóvár-szálló vendégei. Fejes Gyula rajzaival. Bp.,1937,Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, javított kötéssel.
1820661
17198
343
Books: Tales
2 mesekönyv: Jókai: A Leaotungi emberek és más mesék + Veress Miklós: Égimódi csavargó
1820633
17199
343
Books: Tales
G. A. Bürger: Münchausen báró (Gustav Doré fametszeteivel) Helikon Kiadó, 1983. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF