Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 166

Györffy György: István király és műve. Bp.,1977, Gondolat. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16524.

Rufpreis:
1 000 HUF

Henri Lhote: Sziklafestmények a Szaharában. Fordította: Havas Ernő. Bp.,1977, Gondolat. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
16525.

Rufpreis:
1 000 HUF

16526.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Cholnoky Jenő: Hazánk és népünk egy évezreden át. A magyarság hajdan és most. Bp.,é.n., Somló Béla Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, javított, kopott, gerinccel.
16529.

Rufpreis:
2 800 HUF

Johannes Brondsted : A vikingek. Bp.,1983, Corvina. Fekete-fehér fotókkal, egy kihajtható térképpel illusztrált. Kiadói papírkötés.
16530.

Rufpreis:
2 800 HUF

Dr. Erdélyi László: Magyar Történelem. Új rendszerben. Bp.,1931, Szerzői kiadás, VIII+198+2 p. Kiadói papírkötés, foltos lapokkal.
16531.

Rufpreis:
2 000 HUF

16532.

Rufpreis:
1 200 HUF

V. M. Masszon: Egy kőkori település Közép-Ázsiában: Dzsejtun. A termelő gazdálkodás kezdetei. Fordította: Gaál Ernő. Bp., 1978, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, ceruzás aláhúzásokkal, bejelölésekkel.
16533.

Rufpreis:
800 HUF

Dienes István: A honfoglaló magyarok. Hereditas. Bp., 1972, Corvina. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Első kiadás. Kiadói papírkötés, ajándékozási sorokkal.
16534.

Rufpreis:
800 HUF

Hans Kayser: Thébának száz kapuja volt. Fordította: Terényi István. Bp., 1969, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban.
16535.

Rufpreis:
800 HUF

Bibó nyugatról - Életében, holtában. Külhoni magyarok írásai Bibó Istvánról. Szerk.: Kende Péter. Basel-Bp., 1997, Európai Protestáns Magyar Szabadegyetem. Kiadói papírkötés.
16536.

Rufpreis:
1 600 HUF

16537.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF