https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 76

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
DN "Mátra Múzeum Baráti Köre Gyöngyös" zománcozott fém jelvény (31mm) T:2
1
30872.

DN "Mátra Múzeum Baráti Köre Gyöngyös" zománcozott fém jelvény (31mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Franciaország DN vegyes jelvény és kulcstartó tétel, 12xklf jelvény és kitűző valamint 2xklf kulcstartó és 2xklf emlékveret T:vegyes France ND mixed badge and keychain lot, 12xdiff badges and pins, 2xdiff keychains and 2xdiff medallions C:mixed
1
30873.

Franciaország DN vegyes jelvény és kulcstartó tétel, 12xklf jelvény és kitűző valamint 2xklf kulcstartó és 2xklf emlékveret T:vegyes France ND mixed badge and keychain lot, 12xdiff badges and pins, 2xdiff keychains and 2xdiff medallions C:mixed

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Lengyelország DN "PTTK" zománcozott fém túrajelvény (20x25mm) T:2 Poland ND "PTTK" enamelled metal tour badge (20x25mm) C:XF
1
30874.

Lengyelország DN "PTTK" zománcozott fém túrajelvény (20x25mm) T:2 Poland ND "PTTK" enamelled metal tour badge (20x25mm) C:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Német Harmadik Birodalom ~1930-1940. Lövész kitüntetés, zománcozott jelvény szalagon, hátoldalán "E. SCHMIDHAUSSLER PFORZHEIM" gyártói jelzéssel T:1-,2 German Third Reich ~1930-1940. Shooting decoration, enamelled badge with ribbon, with "E. SCHMIDHAUSSLER PFORZHEIM" makers mark on back C:AU,XF
1
30875.

Német Harmadik Birodalom ~1930-1940. Lövész kitüntetés, zománcozott jelvény szalagon, hátoldalán "E. SCHMIDHAUSSLER PFORZHEIM" gyártói jelzéssel T:1-,2 German Third Reich ~1930-1940. Shooting decoration, enamelled badge with ribbon, with "E. SCHMIDHAUSSLER PFORZHEIM" makers mark on back C:AU,XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Német Harmadik Birodalom 1938. "7-10. Juli Handball Weltmeisterschaft Berlin 1938 (Július 7-10. Kézilabda Világbajnokság Berlin 1938)" Boda György válogatott kézilabdás hagyatékából származó Br díjérem, az első nagypályás, szabadtéri Kézilabda Világbajnokságról. Szign.: Schnitzer (55,58g/56mm) + Boda György portréja üvegezett keretben valamint három-három fénykép és újságkivágás T:1-,2 / German Third Reich 1938. "7-10. Juli Handball Weltmeisterschaft Berlin 1938 (July 7-10th Handball World Championship Berlin 1938)" from the legacy of György Boda member of the National Team, Br award medallion from the first large, open field Handball Championship. Sign.: Schnitzer (55,58g/56mm) + portrait of György Boda in glass frame and three-three photos and newspaper cutouts C:AU,XF
1
30876.

Német Harmadik Birodalom 1938. "7-10. Juli Handball Weltmeisterschaft Berlin 1938 (Július 7-10. Kézilabda Világbajnokság Berlin 1938)" Boda György válogatott kézilabdás hagyatékából származó Br díjérem, az első nagypályás, szabadtéri Kézilabda Világbajnokságról. Szign.: Schnitzer (55,58g/56mm) + Boda György portréja üvegezett keretben valamint három-három fénykép és újságkivágás T:1-,2 / German Third Reich 1938. "7-10. Juli Handball Weltmeisterschaft Berlin 1938 (July 7-10th Handball World Championship Berlin 1938)" from the legacy of György Boda member of the National Team, Br award medallion from the first large, open field Handball Championship. Sign.: Schnitzer (55,58g/56mm) + portrait of György Boda in glass frame and three-three photos and newspaper cutouts C:AU,XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
300 000 HUF
813,01
EUR
,
937,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Németország 1993. "40 Jahre - Lions International" aranyozott, részben festett kitűző (14x23mm) T:1- Germany 1993. "40 Jahre - Lions International" gilt pin, partially painted (14x23mm) T:AU
1
30877.

Németország 1993. "40 Jahre - Lions International" aranyozott, részben festett kitűző (14x23mm) T:1- Germany 1993. "40 Jahre - Lions International" gilt pin, partially painted (14x23mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vatikán 1917. "BENEDICTUS QUI DENIT M NOMINE DOMINI" Br jelvény (28x43mm) T:2 Vatican 1917. "BENEDICTUS QUI DENIT M NOMINE DOMINI" Br badge (28x43mm) C:XF
1
30878.

Vatikán 1917. "BENEDICTUS QUI DENIT M NOMINE DOMINI" Br jelvény (28x43mm) T:2 Vatican 1917. "BENEDICTUS QUI DENIT M NOMINE DOMINI" Br badge (28x43mm) C:XF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
3
 
DN "DAU" zománcozott fém kitűző T:1-,2
1
30879.

DN "DAU" zománcozott fém kitűző T:1-,2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
DN "Világifjúsági és diáktalálkozó - Nemzetközi Ifjúsági Sportesemények" zománcozott és aranyozott fém jelvény (33mm) T:1-,2 ND "World Festival of Youth and Students - Youth International Sporting Events" enamelled and gold plated metal badge (33mm) C:AU,XF
1
30880.

DN "Világifjúsági és diáktalálkozó - Nemzetközi Ifjúsági Sportesemények" zománcozott és aranyozott fém jelvény (33mm) T:1-,2 ND "World Festival of Youth and Students - Youth International Sporting Events" enamelled and gold plated metal badge (33mm) C:AU,XF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
3db klf zománcozott, aranyozott "Zoo Budapest" jelvény; Daru, Búbosbanka és Egerészölyv (15x20mm) T:1,1-
1
30881.

3db klf zománcozott, aranyozott "Zoo Budapest" jelvény; Daru, Búbosbanka és Egerészölyv (15x20mm) T:1,1-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
5
 
Vegyes 5db-os autós kitűző tétel + 3db autós kulcstartó tétel, mind különféle T:1-,2
1
30882.

Vegyes 5db-os autós kitűző tétel + 3db autós kulcstartó tétel, mind különféle T:1-,2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
5db-os vegyes sportérem tétel T:1-,2
1
30883.

5db-os vegyes sportérem tétel T:1-,2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse