Drucksachen

Zahl der Lose: 285

1939-1944 A Ciszterci Rend Egri Szent Bernát-Gimnáziumának évkönyvei, 5 db. Szerk.: Dr. Hegyi Kapisztrán, Dr. Palos Bernardin. Eger, Szent János Nyomda. Foltos papírborítókkal.
13158.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1940-1950 2 db nyomdász emlékkönyv:   cca 1940-1950 Gloria Laboris - 50 év a kultúra szolgálatában. Bp., Athenaeum. Füzött papírkötésben.+ 1949 Forrás Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. dolgozóinak 50 éves szakmai és a vállalatnál eltöltött 25 éves munkásságának jubileumi emlékfüzete. Benne műsorral, és árlappal is.
13159.

Rufpreis:
1 600 HUF

1940 Nemzeti Casino évkönyve. 1940. 113. évf. A Nemzeti Casino szabályai és tagjainak névsora. Bp.,1940,Franklin-ny., 137 p. Kiadói papírkötésben, foltos, kissé sérült borítóval.   Benne a Nemzeti Casino tagjainak, jelenlegi és egykori vezetőségének névsorával, szabályzatával, a Széchényi-lakomán 1940.-ben gróf Jankovich-Bésán József által elmondott beszéddel, és a Nemzeti Casino számadásaival, valamint a tisztek közötti becsületügyekre vonatkozó szabályzattal, továbbá benne a Nemzeti Casino fejléces papírjára írt német nyelvű levéllel,
13160.

Rufpreis:
2 000 HUF

1940 Erdélyi induló. A felszabadulás emlékére. Alkalmi bélyegzésekkel és bélyegekkel 16x21 cm
13161.

Rufpreis:
1 000 HUF
16

cca 1940 Bremen, Die Stadt und der Hafen, ismertető füzet sok képpel, 74p
13162.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1940 Magas Tátra prospektus, fekete-fehér fotókkal, az egyik oldalán nagyméretű térképpel, kis szakadásokkal. 42x59 cm.
13163.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1940-1950 7 db vegyes újság, részben hiányosak
13164.

Rufpreis:
1 200 HUF

1940 Utasítások villamos üzemű felvonók kezelésére, Fővárosi Felvonójavító, kissé sérült üvegezett fa keretben, 28x39 cm.
13165.

Rufpreis:
2 800 HUF

cca 1940 A Debreceni Nagyerdei Városi Fürdő. é.n. 12p. sok képpel
13166.

Rufpreis:
2 400 HUF

13167.

Rufpreis:
1 600 HUF

1940 Öreg Bencés Diákok teaestéjének meghívója és borítékja, valamint a meghívókat megrendelő lapja, összesen 3 db.
13168.

Rufpreis:
1 000 HUF

1940 Képes Vasárnap. 1940. szept. 22. 38. szám, benne számos fotóval a visszatért Erdélyről, a címlapon Horthy Miklóssal.
13169.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF