Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 360
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1868976
10171
338
11000
Mészáros Erzsébet (1962-): Fogadó. Olaj, farost, jelzett, keretben, 40×50 cm 1901752
10172
338
Mészáros Lajos (1925-1971): Folyópart, színezett rézkarc, papír, jelzett, foltos, kissé vetemedett, 29,5×39 cm
1869328
10173
338
36000
1887713
10175
338
Molnár jelzéssel: Havas hegycsúcsok. Olaj, vászon, 60×80 cm
1897320
10176
338
Molnár Gabriella (1940-): Rózsák. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 29×19 cm 1899427
10177
338
Molnár Iscsu István (1947- ): Karácsony. Rézkarc, papír, jelzett, 15×10 cm.
1902557
10178
338
Gy. Molnár István (1933-2010): MSZMP agrárprogramját vitatják. Rézkarc, papír, jelzett, 19×29 cm
1837525
10179
338
Molnár János (1950- ): Ülő akt agancsokkal, akvarell, papír, jelzett, 29×32 cm
1827086
10180
338
Nagy jelzéssel: Filodendron pillangóval, rézkarc, papír, paszpartuban, 20×11 cm 1884866
10181
338
Nagy jelzéssel: Madáretető. Pasztell, papír, kis szakadással, felcsavarva, 63×48 cm 1839946
10182
338
Nagy jelzéssel: Vázlat rajz. Tus-ceruza, 27×40 cm
1820088
10183
338
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF